«1...89101112...21» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
ilyen kléni amikor bekapcsolja a turbót.
Mellesleg látom, hogy teljesíytetted egy kívánságomat. Most hozzáfűzném, hogy a modoknak legyen lhehtőségük egy egysoros üzenetre, amit a felhasznó lát csak, így: xy törölte üzeneted: offolás.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Minek kéne törölni?-.-
Leírtam az indoklást is mellé. ;D
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
Leírtam az indoklást is mellé. ;D
de a medálokat minek törölni.-.- nem új játékot indítottak hanem egy baki volt .

Felhasználó
11 éve
Nem lenne megoldható, hogy amelyik jelentkező jelentkezik a klánfórumon a tagfelvétel topicba, a jelentkezése mellé tenni azt a felfele mutató hüvelykujjas(igen) és a lefelé mutató(ez lenne a nem) jelet? Így sokkal áttekinthetőbb lenne, és a jelentkező is figyelemmel tudná követni a szavazatokat.

A másik hogy a barátoknál lehetne hogy betűsorrendbe legyenek, fentről lefelé haladva.

Felhasználó
11 éve
Egy hibát találtam a Klánátlag toplistán. A mi klánunknak az átlagpontja most éppen 828 körül van, de csak 559-et jelez.
Te most 269 átlagkill miatt balhézol? Rosszabb vagy 10 örménynél! Rád zavarjuk az azeri baltást, oszt nem lesz géped. :p

Felhasználó
11 éve
A cw rendszer remélhetőleg kész. Lehet használni, tesztelni, esetleges hibákat jelentsétek a bugokba.

Felhasználó
11 éve
esetleg ha már van Steam elérhetőség ( tök fölösleges) akkor már Twitter is lehetne vagy Facebook esetleg Citro vagy Gmail.

Felhasználó
11 éve
Hát persze, akkor már PIN kódot is. Semmi értelme kiírni. Nekem nem hiányzik, hogy idegen emberek zaklassanak. Aki fel akar venni, annak megadod üzenetben.

Felhasználó
11 éve
E-mail van a profilban, csak általában be van pipálva a "ne lássák" dobozka.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Hol találom meg a klán tagnak a rang nevének átirásáról szoló ujitását?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg
«1...89101112...21»