«1...910111213...15» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
1. nevem xXTheRockXx volt az a WWE-ből van.
2. nevem *SuperStick* Mert..Jól néz ki c: :3 nekem tetszik :c

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által


Felhasználó
10 éve
(én már írtam ide egyszer de a piko-ról beszélnék)Mivel szeretem a pingvineket és cukik megnéztem őket googleban hogy melyikük a legcukibb és ott volt hogy Piko.Az nagyon megtetszett.És így lett most az a nevem.

Legutóbb szerkesztve Knight* által

247771.gif

Felhasználó
10 éve
Na, mert minden közelebbi ismerős kérdezgeti, hogy honnan jött ez a név :D Hát.. bonyolult, meg hülyén is hangzik, de ez van... szeressük :3
Akartam valami egyedit, mert a Sunny annyi helyen ott van s abban nem láttam már benne úgymond: "önmagam". Elkezdtem gondolkodni a következő néven. Sok verzió jött már ki, de ez.. hát... anno elkezdtem egy hirtelen fejből kipattanó ötlettől vezérelve, hogy írjak a Heroes of Might and Magic 5 világa és a League of Legends hőseinek egyvelegéből egy regényt (amit sajnos félbehagytam egyéb okok miatt :( ). Nem mondom el a részleteket, mert az kifoglalná az egész oldalt, sőt még tán többet is. A lényeg, hogy van benne ilyen "5 fő druida varázsló", akik vezetik az erdei elfek városát - Heroes fanok előnyben -, nekik külön kellett kreálnom valami nevet. Ezek a következőek: Szerox, Faunikor, Janokus, Kalimdor és végül Snacarus.
Ez utóbbi annyira megtetszett, hogy utánanéztem, van-e valami sügérnek ilyen neve. Nem igazán találtam, így "felvettem" :D Jah, a nagy képzelőerő hmm.. :l

Felhasználó
10 éve
Aron Erlichman=Deuce Őt meg ugye bár, mindenki ismeri, volt 1 fasza zenekara Hollywood Undead néven futott, de szólóban és a 9Livesszal még királyabb.
CALL ME BIG DEUCE!!!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Ha valaki nagyon okos láthatja, hogy ez egy név, méghozzá ez a nevem...a kis, nagy betü meg a 3 i, az csak szimplán csicsa...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Elit
10 éve
Szeretem a krumplit.

Legutóbb szerkesztve promage111 által

yc3T2cJ.png

Felhasználó
10 éve
a nevem Anti...egyszeruen egy x-et tettem a vegere.

Felhasználó
10 éve
A nevem Bálint. A becenevem balinto. A killer meg tetszett és hozzácsaptam a becenevemhez. balintokiller

Felhasználó
10 éve
Ez mindent megmagyaráz :)
http://www.youtube.com/watch?v=tBJNYdHPcDE
A flip meg jól hangzott előtte.
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Hat, mikor csinaltam a freemail-em akkor jutottt eszembe,mert a becenevem olasz volt aztan stickmanbe akkor nagyon tetszett a law es igy lett a nevem olaszlaw


«1...910111213...15»