«1...7172737475...82»

Felhasználó
11 éve
Miért nálam fogy le mindig az a tetves budipapír?!? ;(
Murphy-törvény?

Felhasználó
11 éve
Akkor lusta családtagok/veled együtt élők, hogy nem hoznak papírt ha kevés van már előttük/utánuk

Felhasználó
11 éve
Jólvan Robi, már te úgyis tudod, ezért kapsz egy kredenc. ;D

Felhasználó
11 éve
Felénk csak egy jó öreg konyhaszekrény.

Felhasználó
11 éve
Ti okosok vagytok, kérlek alásan titeket, magyarázzátok már meg, hogy MIÉRT???
Nem mintha kétpofára méterszámra zabálnám, de itthon ,vendégségben akárhol...
Miért nálam fogy le mindig aza tetves budipapír?!? ;(
Aza nem tetves budipapír... *hahahah*

Felhasználó
11 éve
Ez szar volt, mint Aza, de nem baj. :)
Kinek mi.

Felhasználó
11 éve
Örömmel jelentem be, hogy ismét csonka hetem lesz és az a legjobb, hogy nem kell csütörtökön már 6:58-kor nulladik órán fent vakarnom a...kezem hogy megyünk csütörtökön sielni Ausztriába, Dav is gyün velem így lemaradok a vetületekről szóló földrajz dolgozatról olaszul, meg ilyesmikről.
Képeket majd csinálok, viszem a cuccom és szabadidőmben felkészülök hétfőre és repesztek lefele piros pályákon, megörökítvén a nagyszerű pillanatokat felvétel formájában. Majd azt is megmutatom.
Vasárnap este itthon leszek.
U.i.: Andris, sok sikert a felsőfokúhoz!
Jó szórakozást :).

Felhasználó
11 éve
Na emberek, Mindenkinek kitartást és erőt kívánok a hátralevő két és fél(?) hónaphoz! Aztán visszaállhatunk a normális kerékvágásba (lásd: nyáriszünet), és bódottá lesz fel fognak élénkülni a dolgok a klánban!
Baci-abracci, és hajrá mindenkinek, aki érettségizik, vizsgázik, nyelvvizsgázik, szóbelizik vagy akármizik!
Most kicsinek érzem magam, mert 8-os vagyok és ballagok (remélem D:).

Felhasználó
11 éve
Belegondolva én se vagyok sok embernél idősebb itt, szóval gyó pacsi.
Látszik hányszor járok fel ide, most látom csak mit írtál.

Moderátor
11 éve
mhv
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...7172737475...82»