|
Felhasználó
|
Szép-szép, csak ha ott élnél, utálnád mint a sz.rt.
Ha már érvényes az a mondás vagy szólás tudja a francse, hogy a másikat lakva lehet megismerni, akkor ez igaz város/falu/tanyára is. ^^ A turistáknak mindig a jó oldalt kell mutatni, lást Kövesd; a Zsóry-t amióta a narancs van góréságban, mindig csak bővítik, de arról a kutya se ír, hogy pl. a kedvenc játszóterem környékén, ahol van ingyér wifi ott csak két vén szatyort fojtottak meg pár szál cigiért.. meh. De attól még szeressük a matyóföldet ![]() |
|
Felhasználó
|
Ezt elszámoltad, mert az oldalon 10000 vessző van pontosan, minden szám után egy (kivéve a 10000-et), s egyel kezdődik, tehát ahanyadik szám után járunk, annyiadik vesszőnél tartunk, azaz 9999 vesszőnek kellene lennie, de 10000 van
![]() |
|
Felhasználó
|
Akkor kérlek mester, magyarázd el a jelenséget, hogy 10000=9999
|
|
Felhasználó
|
Ez csak egy róka-paradoxon, fogadd el!
|
|
Felhasználó
|
Stwebono for president!
|
|
Felhasználó
|
Szép-szép, csak ha ott élnél, utálnád mint a sz.rt.
Ha már érvényes az a mondás vagy szólás tudja a francse, hogy a másikat lakva lehet megismerni, akkor ez igaz város/falu/tanyára is. ^^ A turistáknak mindig a jó oldalt kell mutatni, lást Kövesd; a Zsóry-t amióta a narancs van góréságban, mindig csak bővítik, de arról a kutya se ír, hogy pl. a kedvenc játszóterem környékén, ahol van ingyér wifi ott csak két vén szatyort fojtottak meg pár szál cigiért.. meh. De attól még szeressük a matyóföldet ![]() |
|
Felhasználó
|
Nálatok már tiszta GétélyáSzánándrelyász az élet. Menő.
![]() Egyre kevesebben élnek ott, és ha mondjuk egy utcányi ház az enyém lenne (mint egy átlag velencei lakónak), egész évben motorcsónakkal bóklásznék Murano, Burano meg Torcello szomszédságában, napközben megyek a fejem után vagy beülnék étterembe, azt csinálnám amit akarok, akkor csak imádhatnék ott élni. Nem zavar különösebben a sok turista sem. Amúgy meg ott is vannak utcák és konkrétan fél kerületek, ahol rohadnak le a házak és a környék tele van zsebesekkel, és ott is ezrek járnak naponta.
Akik elmennek onnan, azok nem azért mennek el, mert utálnak ott élni, hanem mert évről-évre egyre drágább minden, és nem éri meg ott lakni. Plusz ezért elköltöznek, és a palotájuk tök üres, mert csak szezonban, a karnevál idejére meg nyáron jönnek újra. Amúgyse mennek messze, a nagyjuk Sabbioni-ben, Jesolo-ban vagy Veneto más részére költözik. |
|
Felhasználó
|
Kerepesen meg minden uncsi.
Csak a polgármester újságban szereplő képein lehet jókat nevetni. .Meg annyi, h az F1 idején még a 4es úton is állnak kocsik mert Mogyoród kemény 1,5 kmre van a várostól. ilyenkor aki okos az ki se jön a házból. ![]() |
|
Felhasználó
|
Lakatos Cárldzsonzon
Egyáltalán a turizmuson kívül van más munkalehetőség? RÉGEBBEN halászattal meg üveggyártással lehetett foglalkozni, de ezek eltűnnek. Amúgy nemcsak az árak miatt mennek el onnan. Ha sok a csapadék (a csatorna régies kialakítása miatt), a víz hetekig áll a földön. Minden épület őskori kialakítású és sok pedig instabil és a víz nem tesz annyira jót nekik. De kívánom, hogy jussatok el egyszer oda, mert iszonyú jó hely. Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által. |
|
Felhasználó
|
Ti okosok vagytok, kérlek alásan titeket, magyarázzátok már meg, hogy MIÉRT???
Nem mintha kétpofára méterszámra zabálnám, de itthon ,vendégségben akárhol... Miért nálam fogy le mindig aza tetves budipapír?!? ![]() |
Idézet
ott csak két vén szatyort fojtottak meg pár szál cigiért.. meh. De attól még szeressük a matyóföldet 

Csak a polgármester újságban szereplő képein lehet jókat nevetni. 