«1...5556575859...82»

Moderátor
9 éve
nero a legjobb program, bővíti a tárhelyet
10469201_306466646182837_1610178152199575185_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Elit
9 éve
Razol go be an emo somewhere else
yc3T2cJ.png

Moderátor
9 éve
lyóvan Mr. Kusmán
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Megkérnék mindenkit, hogy a felesleges, "troll" üzeneteket mellőzzétek. A klán moderátoraitól pedig azt,hogy ha ilyesmit látnak töröljék szó nélkül, (Treb, te akár "ajándékot" is küldhetsz a törlés mellé.) ha szükséges jelentsék a moderátoroknak.
minden rossz

Moderátor
9 éve
Megkérnék mindenkit, hogy a felesleges, "troll" üzeneteket mellőzzétek. A klán moderátoraitól pedig azt,hogy ha ilyesmit látnak töröljék szó nélkül, (Treb, te akár "ajándékot" is küldhetsz a törlés mellé.) ha szükséges jelentsék a moderátoroknak.
mivótmá
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
Ez vót a ugye?
Mer az maradhat ;D
Nem ő volt,de az egyszavas kommenteket privátban is elintézhetitek.

Legutóbb szerkesztve Ari-chan által.

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Szerintem nem Ő volt.

Moderátor
9 éve
Én csak egy fölösleges üzenetet töröltem,amiért ki is tiltottak. Vajon melyik igazságos moderátor lehetett az? (Segítek,a régi nevére nagyon hasonlít a "szopesz" szó, és nagyon "jó barátok" Trebbel.) Ja, és valószínűleg ezt az accom is bannolja majd "mer mé ne?" alapon, szóval most egy darabig ne várjatok tőlem üzenetet, max Skypen.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által.

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
9 éve
inkább írjál az Areboszról:*
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
9 éve
Ha tudnék.
QBYUDEtvAwMDX18YRQVR
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...5556575859...82»