«1...109110111112113...177»

Felhasználó
10 éve
Cicája a nagyimnak is van fjadi. Nekem a kiborg rágcsáló kell aminek a farka olyan hosszú hogy be lehet dugni az usb-be (kis szexuális felvilágosítás).

Felhasználó
10 éve
Naná hogy a cicáknak is van lelki víláguk.Párszor ráléptem a farkára,utána napokig csunyán nézet rám,de egy kis nasi megbékitette.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Naná hogy a cicáknak is van lelki víláguk.Párszor ráléptem a farkára,utána napokig csunyán nézet rám,de egy kis nasi megbékitette.:D
Nekem is van cicám :D Ha rálépek a farkára akkor nyávog egyett utána békee van xd
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Nekem is van cicám :D Ha rálépek a farkára akkor nyávog egyett utána békee van xd

Ez egy bölcs mondat volt :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
Ez egy bölcs mondat volt :D
Nem az erőségem a fogalmazás xd
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Nem az erőségem a fogalmazás xd
Azt láthattuk az előző kommentekbe is ;D

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
Nem az erőségem a fogalmazás xd

Meglehet XDD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
Na jön a suli ugyhogy én is egyre kevesebbet leszek a játákban, ugyanis be leszek havazva egész héten. Szombathelyre készülök a művészetibe és a felkészítőkre heti két alkalommal fogok bejárni + heti 2 kéziedzedzés meg ott a tanulás is. Talán pénteken leszek aktív meg vasárnap. Második félévre veszek laptopot és behozom magam

Felhasználó
10 éve
Hát ugye mindenkinek kezdődik a suli, mivel én is már kijártam az általánost most bele kell húznom a középsuliba. Azért, olyan heti 500-600-nál többet ne nagyon várjatok..... Első a tanulás.. :/

U.I.: *ObsTBaUM* nagyon szíesen, hogy bevettünk :)

Legutóbb szerkesztve Blase által.

QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
suli lesz .... na és én is járok suliba plusz gyakorlatra de akkor is kocka maradok ha lesz kit ölni :D
1107652018n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az erős lélek, ha nagy cél van előtte, megacélosítja a gyönge testet
«1...109110111112113...177»