«1...108109110111112...177»

Felhasználó
10 éve
Jelenleg 127 000 forintom van, meg az apró. Abból egy viszonylag stabil kis szerkentyűt lehet vásárolni. Csak akkor nem marad egérre.

Kösz a tanácsokat. Én egy Asus laptopra gondoltam,mondjuk egy Asus K50l. (apámnak olyan van)

Felhasználó
10 éve
Jelenleg 127 000 forintom van, meg az apró. Abból egy viszonylag stabil kis szerkentyűt lehet vásárolni. Csak akkor nem marad egérre.

Kösz a tanácsokat. Én egy Asus laptopra gondoltam,mondjuk egy Asus K50l. (apámnak olyan van)


Egérre nem is kell pénz Balinto,szólsz nekem,én a kedvenc macskámnak és megvan oldva a probléma.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Az nem macska, hanem cica. Egy cicát ellátunk minden földi jóval, májkrémmel, főtt pipi husival... és nem tesszük ki annak, hogy mindenféle büdös rágcsálóra fanyalodjon. Egy cica megvesztegethetlen, önálló egyéniség, nem olyan lekenyerezhető, mint egy kutya. Azok egy csontért eladják anyjukat a sintérnek.

Felhasználó
10 éve
Az nem macska, hanem cica. Egy cicát ellátunk minden földi jóval, májkrémmel, főtt pipi husival... és nem tesszük ki annak, hogy mindenféle büdös rágcsálóra fanyalodjon. Egy cica megvesztegethetlen, önálló egyéniség, nem olyan lekenyerezhető, mint egy kutya. Azok egy csontért eladják anyjukat a sintérnek.


Azt nem mondtam hogy meg is fogja enni azt az egeret,csak megfogatom vele,és postázom Balintonak.:D

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Az nem macska, hanem cica. Egy cicát ellátunk minden földi jóval, májkrémmel, főtt pipi husival... és nem tesszük ki annak, hogy mindenféle büdös rágcsálóra fanyalodjon. Egy cica megvesztegethetlen, önálló egyéniség, nem olyan lekenyerezhető, mint egy kutya. Azok egy csontért eladják anyjukat a sintérnek.

Nekem van 2 kutyám és 1 macskám...akarom mondani cicám. Tök jól kijönnek egymással :D
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Nekem van 2 kutyám és 1 macskám...akarom mondani cicám. Tök jól kijönnek egymással :D


Nekem sajnos nem lehet kutyát tartanom,mert a cicám szétkapná.Hasonlít a gazdájára a kis aranyos.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Az én cicusom 19 évesen (nem elírás) hunyt el. Nyolc éves volt amikor hozzánk került egy pár hetes bernáthegyi-kuvasz keverék. Mit kellett "nevelni", hogy megszokja a "betolakodót", de miután a kutya elment tiszta lelkibeteg lett. :)

Attól még a cicus lehet aranyos, mert a gazdája agresszív.

Még egy érv a cica mellett: ők genetikailag antialkoholisták, tehát nem fogják belefegyelni az előttük hagyott söröd.

Felhasználó
10 éve
Az én cicusom 19 évesen (nem elírás) hunyt el. Nyolc éves volt amikor hozzánk került egy pár hetes bernáthegyi-kuvasz keverék. Mit kellett "nevelni", hogy megszokja a "betolakodót", de miután a kutya elment tiszta lelkibeteg lett. :)

Attól még a cicus lehet aranyos, mert a gazdája agresszív.

Még egy érv a cica mellett: ők genetikailag antialkoholisták, tehát nem fogják belefegyelni az előttük hagyott söröd.


Lehet hogy én is ezt vettem figyelembe,mert az én kis cicusom sem issza meg a sört,igaz az is közre játszhat hogy leányzó a macsek.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
A cicák nem mindig fogják meg az egeret mindenhova felmászik és szőrcsomót köp.Ellenben egy kutya védi a házat és minden maradékot megesz és a cicák a házat szeretik a kutya meg a gazdáját (falkavezért)
1107652018n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az erős lélek, ha nagy cél van előtte, megacélosítja a gyönge testet

Felhasználó
10 éve
A cica ha az öledbe ül és dorombol, ha az ágyba bepofátlankodik és a lábadnál alszik bizonyára a házat szereti. ;)
Önállóak, de nekik is van lelkiéletük.
A kutyákkal sincs sok bajom. A családban egy "retteget" kaukázusit egy-két csomag pilótakeksszel meggyőztem, hogy haverok vagyunk. Azóta sem evett meg.
«1...108109110111112...177»