«1...149150151152153...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Hajrá Mezőkövesd. :D
.

Felhasználó
10 éve
Ne a csicska csapatának szurkolj, te örökvesztes!

Felhasználó
10 éve
Az, hogy kinek mi az érdekes az szubjektív, én speciel nem bírok megnézni 1 pl meccset, mert egyszerűen számomra unalmas az angol futball kultúra. Ez a legnézettebb dolog olyan, hogy jb, meg a van direktsön is sokat hallgatott, attól még mindkettő 1 kalap szar.
Az, hogy kinek mi az érdekes az szubjektív, én speciel nem bírok megnézni 1 pl meccset, mert egyszerűen számomra unalmas az angol futball kultúra. Ez a legnézettebb dolog olyan, hogy jb, meg a van direktsön is sokat hallgatott, attól még mindkettő 1 kalap szar.
de az angol foci még mindig élvezetesebb mint a tili-toli

Felhasználó
10 éve
Az angol nők méginkább egy-két skót whisky és ír sör után, mert előtte bűn rondák.

Aki magyar focin kívül mást is megnéz, az igénytelen pöcs!

Felhasználó
10 éve
Augusztus 2-án Barcelona -Santos..érdekes lesz Neymarnak :p

Felhasználó
10 éve
Az angol nők méginkább egy-két skót whisky és ír sör után, mert előtte bűn rondák.

Aki magyar focin kívül mást is megnéz, az igénytelen pöcs!

Hát én mondom neked, még úgy is neccesek...
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
10 éve
1003012_702980386385438_1498437609_n.jpg

Felhasználó
10 éve
de geciért vannak itt ilyen buták, akik még akkor is verik a nyálukat, mikor odaírom baszdmeg, h szubjektív, hogy kinek mi tetszik. ha nem tudod mit jelent, üsd vel az éksz-t, vagy a guglit, utóbbit javaslom, mert gyorsabban, és többet keres mint anyád.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
holnap lesz a TIM kupa,,a Milan simán megnyeri.De mondjuk balotelli sérült ezért nehéz lesz :D de az újoncot a juve és a milan is megveri,majd juve milab lesz a jó meccs :D

Felhasználó
10 éve
Holnap Barca - Bayern..remélem majd jól odabasz a Barcelona:DD
«1...149150151152153...198»