«1...151152153154155...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Köszönjük. #trollfoci
Egyébként szánalmasak a magyar klubcsapatok. Én azt hittem, hogy majd a Honvéd, hát lehet tényleg bundás volt az első forduló..
.

Felhasználó
10 éve
Naja, de legalább egyenes az út a bajnoki cím felé, mert valljuk be, ezek az "ellenfelek" egyike se veheti fel a mostani fradival a versenyt.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Hát tavaly is már erős volt a fradi, meg barátságoson jönnek is az eredmények csak hát, a Mennyei bajnokságban nincsen tuti 3 pont. De most már inkább azt mondom, nyerjen a fradi bajnokságot. Ott legalább nem alibi játékosok vannak. Meg tehetségtelen portugálok.
.

Felhasználó
10 éve
Tavalyi év még bőven az építkezés jegyében telt el. És most nem akarom leszólni, de eredménytől függetlenül, mi játszottuk tavaly a legszebb focit. Még teljesen most sincs kész a csapat, Ancelotti beszopatot minket védőfronton..

Uff, voltam ma a szentélynél, eszméletlen milyen ütemben épül a stadion.
533617_502805406464450_1850592312_n.jpg

Legutóbb szerkesztve Deuce által

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Ez helyileg hol van?:DD

Felhasználó
10 éve
Ezt még Makóról is tudom, h Üllői út. d.as,?ASD:ASD?AS:D
.

Felhasználó
10 éve
Ez helyileg hol van?:DD
A bal felső sarokban lévő FTC stadion felirat ne tévesszen meg, ez a pápa utánpótlás csapatának lesz a pályája.

Egyébként voltam én is és eddig egész tetszetős a cucc. :D
(Bejáratot meghagyják vagy dózerolják azt is? :D )

Felhasználó
10 éve
Te most komolyan ennyire retardált vagy, vagy csak engem akarsz kompromittálni? A magyar focistáknak elegendő a vakondtúrásokkal és tehénszarral "kirakott" legelő. A Hortobágyon a szürke marhákra, rackákra, lovakra több az érdeklődő, mint erre a "profi" mozgássérült színtársulatra.
Több hasznukat lehetne venni az építkezésen beállítva őket, hogy kézzel keverjék a betont, és ne mixerrel hozzák! B+! Egy hónap alatt "megtanulnának" focizni.

Felhasználó
10 éve
Jolvan, faszom fogja észrevenni azt a bolhafasznyi feliratot. :p

Felhasználó
10 éve
«1...151152153154155...198»