«1...150151152153154...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Odabaszna, ha a kezdőből nem csak 2 ember lenne ott a keretbe. Az egész spanyol különítmény akik voltak a KK-n, Dani Alves, Neymar sem lesz ott. De legalább Sergi Roberto megmutathatja, miért is tartják a jövő Barca sztárjának.
.

Felhasználó
10 éve
Aug elsején pontosan másodikán meg a Santos - Barcelona..Neymar :/

Felhasználó
10 éve
Semmi különös sem lesz, biztos nem fogják fütyülni. Amúgy Tito helyett, Tata az új edző a Barcelonában, azaz Gerardo Martino.
.

Felhasználó
10 éve
Olvastam rola ezt azt es nem tunik rossz edzonek, sot..nekem szimpatikus, es nagyon tapasztalt is. Viszont hozza magaval az ottani munkatarsait:D van rola egy cikk az eurobarca honlapon, erdemes elolvasni : http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20130723-a-bielsa-stilus-orokose-martino/15113

Felhasználó
10 éve
Volt azert par helyzete a barcanak, gyozhetett is volna, HA nem hoznak be fiatalokat a masodik felidore.

Felhasználó
10 éve
Srácok, labdabirtokálsi arányt írjatok már, léccives. az az 1 érdekel, egyébként meglep, h csak 2-0.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Azért 11 ember volt összesen az első keretből, mégis csak kettőt kaptunk, és csak egy hete edz együtt ez a fél Barca. Szerintem ez biztató, én azt hittem megszórnak minket nagyon.
.

Felhasználó
10 éve
Hat a fiatalok azert helyt alltak, nem lehet panasz:D Amugy Sergi Roberto helyzete volt a legnagyobb, de szerintem o is meglepodott hogy atjatszotta magat a vedon:D

Felhasználó
10 éve
A napoli most a realbol erosit vagy mi? Leigazoltak callejont, aki nem egy rossz csatar ha jatszatjak, leigazoltak raul albiolt, most meg higuaint:D ja es pepe reinat, de az liverpool:D

Felhasználó
10 éve
Best beszólás ever: Neked a legjobb barátod egy MTK ultra.
«1...150151152153154...198»