«1...148149150151152...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Mekkora kocsogok a kabel tv szolgaltatok..nem lehet rendesen angol bajnokit nezni mert csinalnak ket csomagot, az egyikben a digi sport 1, a masikban a 2..hat persze hogy nem lehet egyutt. :D

Felhasználó
10 éve
örülj neki hogy van digid.... :|

Felhasználó
10 éve
érdekes, nekem mindkettő van egyszerre. Bár az angol bajnokik pont nem érdekelnek, fát én is tudok vágni :P
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
hát jobb mint a 2csapatos bajnokság ;)

Felhasználó
10 éve
0<2 akkor melyik is a jobb? Naugye. :D Egyébként meg, 1 hét és indul az #MB1 <333
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
érdekes, nekem mindkettő van egyszerre. Bár az angol bajnokik pont nem érdekelnek, fát én is tudok vágni :P
hát az a legélvezetesebb bajnokság,megint nemcsak a barca meg a real van
,a serie a a kedvenc bajnokságom de az a sport klubon lesz :P és az nekem nincs,meg a digi BL meccseket is közvetít

Felhasználó
10 éve
Hagyjuk már ezt a "csak Barca meg Real van" dumát. Azért mondja ezt minden ples szurkoló mert a világ két legnagyobb klubjáról van szó. Hiába mondjátok, hogy milyen erős, de nem azért mert világverőek a csapatok, hanem mert kb. 10 csapat egy szinten van. De az meg meg sem üti egy Barca vagy Bayern szintet. És ez pár évig így is marad, a MU egy szintet hoz mióta elment Ronaldo, a Cselzi az no komment, az Arsenalt inkább sajnálom, a Tottenham még Balel sem tudott BLbe jönni.. ha Brendon Rodgers okosan igazol mint most, akkor a Liverpool pár éven belül veszélyes csapat lehet. Vagy felemészti őket a City meg asszem a Fulham amit most vett meg valami sejk.

Ja, és Szabika én is szeretlek.
.

Felhasználó
10 éve
Nekem is csak Digisport 1-em van. A PL a legnézettebb bajnokság és a legérdekesebb is. Attól hogy a Barca-Real-t lassan már a két klub szurkolói is unják, nem lesz jobb.

Felhasználó
10 éve
Az, hogy kinek mi az érdekes az szubjektív, én speciel nem bírok megnézni 1 pl meccset, mert egyszerűen számomra unalmas az angol futball kultúra. Ez a legnézettebb dolog olyan, hogy jb, meg a van direktsön is sokat hallgatott, attól még mindkettő 1 kalap szar.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Ízlések és pofonok :p
«1...148149150151152...198»