«1...146147148149150...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Igen, Madridos használja a karriertemető szót, teljesen jogosan. Ha 40 misi a kivásárlási ára, akkor vért is pisikélhetnek a főnökök, a májmedencénél, mert ha valaki ad érte ennyit, kötelesek elfogadni. Az meg, hogy a Realnak nem lenne pénze valakit megszerezni. :DDD
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Hiába fizetik ki, a játékos dönt. Elsősorban a média miatt akar elmenni mert kikezdték a családját is, ha most elmenne egy másik angol csapathoz csak fát tenne a tűzre.

.

Felhasználó
10 éve
#animo tito
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Nemtudom ki nézte a sportklub híradót de érdekes volt..Elvileg a psg megfenyegette a barcelonat, hogyha nem szall le Thiago Silvarol, akkor kivasarolja messit, es hogy nem kene belemenni penztarca meregetesbe a ket klub kozott mert ugyis a psg nyerne..lol.

Felhasználó
10 éve
sportklub híradó az kb. annyira komolyanvehető, mint a 442, meg a sporthirado.hu :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Eddig nemis tudtam hogy edző váltás van a barcánál..eddig is megviselte csórikat az ide-oda toszogatás, most itt egy harmadik..ráadásul a tottenham edzője a fő jelölt:D

Felhasználó
10 éve
Erre már semmit se mondok. Tito. <3 :(
.

Felhasználó
10 éve
Remelem megkuzd a rakkal.

ezt a barca se gondolhatja komolyan amugy, hogy a celta vezetoedzojet akarjak elhozni..

Legutóbb szerkesztve Balotelli által


Felhasználó
10 éve
Luis Enrique jól tudná pótolni, és mivel a Barca Bnek volt vezetőedzője így nem sokat kéne neki a bemutatkozással időzni. Én visszahoznám Rijkaardot legalább erre a szezonra, aztán meglátjuk. Esetleg Laudrup.
.

Felhasználó
10 éve
Ja nemtudtam hogy a Barca Bnek a volt edzője..de akkoris, nagy kockázat egy ilyen edző kezébe helyezni a Barcelona sorsát, mégha tapasztalt is, de ilyen csapatot gondolom még nem irányított, vagyde?
«1...146147148149150...198»