«1...678910» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Delta Complex-et ajánlom. Ide pedig valami gépfegyver jöhet, én az MP5-öt preferálom. A gépfegyvereken kívül még M8 is lehet. Minden emeletet megfigyelés alatt tarthatsz. Persze ha türelmesebb vagy, akkor menj be a spirál lépcső részbe, és mielőtt fel érsz a legmagasabb szintre, azelőtt vannak kisebb lyukak a spirálban. Azokon át beláthatod a terepet, és kb esélyt nem hagysz az ellenségednek. Ha pedig úgy látszik, hogy kiszemeltek, és lőnek rád, akkor menj fel a legfelső szintre, és a spirál lépcső mögé lopózz be. Hiába jönnek fel, azonnal leszedheted őket.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
10 éve
Nemrég arra jöttem rá, hogy a stickek csak az épületeket nézik át, ha campert akarnak ölni. Innen jött az ötlet, hogy elbújjak egy Modern Ruins közelében lévő bokorba m8-cal. Bejött.
Amúgy inkább MP5-tel kempeljetek, ha muszáj, szerintem sokszor pontosabb, mint az M82. Mondjuk úgyis mindegy, mert kilőnek titeket quaddal vagy noobbal.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
Sokan az MP5-re mondják ezt. Aki tudja használni az tud vele killelni.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
MPG-vel ne próbálkozzatok mert egy kalap f*s.

Hát pedig simán lőttem 300-at anno. Most már azért nem fogtok ennyit ölni egy óra alatt, mert nincs annyi játékos, továbbá már nem olyan a játék stílusa hogy random futkározva összejöjjön, campelve pedig sokkal lassabb ölni.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
10 éve
Az MPG a legpontosabb, tehát azzal érdemes próbálkozni.
Mivel nincsolyan sok játékos, nem fogsz egy óra alatt 300 killt lenyomni.

Felhasználó
10 éve
Így van, MPG-vel kell tolni, a többi csak lebutítja a skillt:D
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Mpg------>alcomp
M82------>Delta Complex valamelyik ablaka(ott volt 58 killből 56-os wickedem)
Quad------>Delta Balse

Legutóbb szerkesztve Chuckie által

D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Quadroval sokat lehet killelni, viszont vigyázni kell, mert a túlzott campelés súlyosan károsítja ön és környezetében élők egészségét.. Delta Base a legjobb hely! Téglaház meg csak kis időre.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-Csak a quad!-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Felhasználó
10 éve
Mpg------>alcomp
M82------>Delta Complex valamelyik ablaka(ott volt 58 killből 56-os wickedem)
Quad------>Delta Balse

Base...

Felhasználó
10 éve
*DarkHacker* miatt írtam Balse-t xD
Ès hogy ne legyen off:mp5 alcomp teteje
D0Orbry.png
«1...678910»