«12345...10» Új üzenet

Elit
11 éve
Ha van tuti tippetek a gyors pontszerzésre, itt megoszthatjátok.

UI: kléni, nem műxik a ? a fórumtopicnévben.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Adminisztrátor
11 éve
Nafta, M4. Figyelni kell, hogy mikor melyik bunkerbe spawnolnak, meg, hogy honnan jonnek, es a legfelso szinten kell maszkalni.

Felhasználó
11 éve
MPG, és ilyen útvonalon mozogj:
Modern-Alcomp-Téglaház-Steelworks-(Ásatás)-Delta Base-Delta komplex-Port-Alcomp-Modern és így tovább...
Az olajfúró és a Delta között, meg az Alcompnál nagy csaták vannak :P
(meg mostanság az ásatásnál)

Moderátor
11 éve
MPG,MP5 és delta complex,persze a legfelső (külső) szinten.Ha ügyes vagy még egy wicked is össze jöhet.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Mostani felállás szerint: Atlantis, és az ásatás környékét kell bekempelni, úgy, hogy ha baj van, akkor befuthass pantiba, vagy ha atlantison vagy, akkor szimplán körültekintően kell játszanod/jó kemphelyet kell választanod.

Felhasználó
11 éve
DeltaComplex, Alcomp, Ind A. :D (+ Ásatás és Atlantisz.)
Szerintem ezek a főbb helyek, ahol mostanság van valami.

Legutóbb szerkesztve str1 által

Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Mostanság nagyon jó módszer az is, ha csúcsidőben bemész valami sorozatlövő fegyverrel (M4, MP5, X72) Excavation site-ra és lelősz mindenkit, aki csak bejön. Mivel körben a golyóálló háló védelmet nyújt, csak az két bejáratra kell fókuszálni, illetve hogy az őrtoronyból a felső platformra ne jöjjön be ellenség, mert könnyen meglephet.

Szintén az ásatás környékén jó módszer lehet Quadroval, vagy éppen Noobbal vagy Lawval lőni a bunkereket, amint megjelenik valaki. Minden más hely eléggé kihalt most, viszont ide nem csak spawnnal, hanem magától is jön a nép.

Persze mindkettő csak akkor ajánlott, ha az ember bírja, hogy szidják. :D

Felhasználó
11 éve
Hack, aim háh
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
11 éve
Mivel elég fura lett a spawn rendszer idb-be kell rohangálni és ölni mindent (nekem ma 10 perc alatt 80 kill). Ajánlom az mpg-t mivel több a gun általában és viszonylag gyorsan lő. Még annyit tudnák mondani hogy ne kempelj
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake

Felhasználó
11 éve
Jójójó...;D
«12345...10»