«12345...10» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
40 perc alatt összeszedtem 150 killt noobbal. Érdemes ind b-re menni, mert olyan harcok voltak ott...:'D Volt vagy 4-5 triple killem :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
kb. fél éve nem játszottam, nem tudom hogy mennyi minden változott, de fegyver és hely teljesen mindegy, az, hogy milyen gyorsan ölsz, azon múlik, milyen közel spawnolnak hozzád, mennyire van powerneted és géped hogy semmi ne zavarjon meg ölés közben, mennyire tudod figyelmen kívül hagyni másokat, és hogy mekkora skillje van az ellenfélnek.

nekem a gépem és a netem se igazán jó, és nem is nagyon hagyom figyelmen kívül a chatet. régebben a speedrekordjaimat úgy csináltam, hogy delta és dokk között rohangáltam, 6 perc alatt 77-et sikerült így ölnöm, kb. 2 halállal.

Damisz tudna még erről mesélni, neki 15 perc alatt 100 és 1 óra alatt 300 nagyon alap szinten megvolt.

Moderátor
11 éve
Persze ez csak akkor megy ha van kit lelőni. Igazából szerencse is kell, mert, ha mindig olyan helyre spawnolsz ahol nincs senki, vagy 1000 ember és csak arra várnak, hogy a bunkerből kirobbantsanak, az nem jó.

Manapság furcsán megnőtt a playerszám az industrialban főleg a naftánál. Pedig csak 1 bunkerrel lett több :D
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
kb. fél éve nem játszottam, nem tudom hogy mennyi minden változott, de fegyver és hely teljesen mindegy, az, hogy milyen gyorsan ölsz, azon múlik, milyen közel spawnolnak hozzád, mennyire van powerneted és géped hogy semmi ne zavarjon meg ölés közben, mennyire tudod figyelmen kívül hagyni másokat, és hogy mekkora skillje van az ellenfélnek.

nekem a gépem és a netem se igazán jó, és nem is nagyon hagyom figyelmen kívül a chatet. régebben a speedrekordjaimat úgy csináltam, hogy delta és dokk között rohangáltam, 6 perc alatt 77-et sikerült így ölnöm, kb. 2 halállal.

Tökéletesen át lehet illeszteni a módszert a jelenlegi helyzetbe is, Induban kell kolbászolni a bunkereket folyamatosan szemmel tartva, és tunkolni az ellenfelet, amint megjelenik. Még utazgatni sem kell sokat, ha rossz helyre dob le a rendszer, /kill után szinte biztos, hogy már ott vagy a közelben spawnolsz.
Annyiban változott csak a helyzet, hogy mostmár ki lehet kapcsolni a public chatet, szóval az sem zavar be az embernek.

Legutóbb szerkesztve Inad által


Moderátor
11 éve
Persze ez csak akkor megy ha van kit lelőni. Igazából szerencse is kell, mert, ha mindig olyan helyre spawnolsz ahol nincs senki, vagy 1000 ember és csak arra várnak, hogy a bunkerből kirobbantsanak, az nem jó.

Manapság furcsán megnőtt a playerszám az industrialban főleg a naftánál. Pedig csak 1 bunkerrel lett több :D

Mert 10-ből 9-szer biztos, hogy oda, vagy legalább is a közelébe dob. De komolyan, a legutóbbi 7 napban egyszer sem spawnoltam a piramis környékére, vagy az alcompba. Tényleg átkéne gondolni a spawnrendszert.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
Amúgy van valami olyan dolog ( bár ezt még én sem nézegettem), hogy bizonyos eséllyel ugyan abba a bunkerbe spawnolsz. Alcompnál arrébb tettem az egyik bunkert, hogy ne az legyen hogy a két bunkerből egymásra lőnek. Az nincs hatással dolgokra?
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Most csináltam 2 printet. A gunok száma 25 körül volt.
(Ellenségek számát kell nézni)
QE9BWktvAwMAA19NGAVR
QE9BWktvAwMAA19NQwVR

Legutóbb szerkesztve str1 által

Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
MPG ellen nincs taktika, csak egy: Hamarabb lődd le és próbálj lesből támadni.
MPG-s vagyok, közelharcban 10/9-szer én jövök ki győztesül (attól függ ki ellen játszok, de nagyrészt nyerek), meglepni nehéz, mivel taktikusan mozgok, folyamatosan ugrálok ha közelharcba keveredhetek és célzok ha nem :P

Felhasználó
11 éve
Hát, ha én x72vel vagyok, és közelharcozok, akkor a kinézettemnek nincs túl sok esélye az életben maradáshoz. Mivel most nagyon erősítették az x72-t, elég jól lehet vele ölni, tegnap mpgssel versenyeztem (elég jól nyomta), és tudtam tartani az ütemet, sőt még be is előztem. :P
Egyébként meg, ha noobbal vagyok, és a dombon áll egy gun, és azt szoktam, hogy beszaladok egy fedezékbe, megnézem hogy mikor jön, várok, várok, várok... ha előjön lelövöm...vaaagy, elszaladok, mert 1 kill nem olyan fontos. :P
Ba dum tSsssshhhh.

Elit
11 éve
kb. fél éve nem játszottam, nem tudom hogy mennyi minden változott, de fegyver és hely teljesen mindegy, az, hogy milyen gyorsan ölsz, azon múlik, milyen közel spawnolnak hozzád, mennyire van powerneted és géped hogy semmi ne zavarjon meg ölés közben, mennyire tudod figyelmen kívül hagyni másokat, és hogy mekkora skillje van az ellenfélnek.

nekem a gépem és a netem se igazán jó, és nem is nagyon hagyom figyelmen kívül a chatet. régebben a speedrekordjaimat úgy csináltam, hogy delta és dokk között rohangáltam, 6 perc alatt 77-et sikerült így ölnöm, kb. 2 halállal.

Damisz tudna még erről mesélni, neki 15 perc alatt 100 és 1 óra alatt 300 nagyon alap szinten megvolt.

6 perc alatt 77 kill? Stopperral lemérted?

Nem terveztél gameplay videót csinálni belőle? Biztos lehetne belőle mit tanulni. Annyira megnézném, ahogy ÁTLAGOSAN 5 másodpercenként lelősz valakit, és ezt 6 percig tartod, de még úgy is csak 72-nél tartasz. Ekkora fragaránnyal a stickverseny elődöntőjén 770 killt szerezhettél volna, még a legjobbnak is kb. 290 sikerült csak.

Nem gondolod, hogy kicsit nagyot mondtál?

Legutóbb szerkesztve Calmarius által

(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)
«12345...10»