«1...5678910» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
De a sniperrel ellátsz mindenhova :D
D0Orbry.png

Felhasználó
11 éve
Nem mindenhová. Attól függ...

Felhasználó
11 éve
Valószínűnek tartom, hogy el kell találnod 300 játékost, méghozzá az ellentétes csapat tagjait, 60 perc alatt. Valószínűleg ehhez fegyverre, vagy talán fegyverekre lesz szükséged.
Zombori 'Taktikus' Sándort hallották, köszönöm megtisztelő figyelmüket.
zombori(1).jpg
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Mondom ajánlom a delta complexet meg ha sniperrel vagy akkor lighthaust( helyes írásom nem jó)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Legjobb mód a killelésre
MPG-vel : Mész az üres pusztában,miközben nyomogatod a space billentyűt,megvárod amíg valaki rád lő,oda fordulsz,és 1 shot 1 kill style-ban megölöd. :D /Lighthouse,Maya,Téglaház,Kikötő-ez a 4 hely ahol én mászkálni szoktam MPG-vel/
QUAD-dal : Erről nem tudok mit mondani,havonta 1x quadozok.
NOOB-bal : Ezzel szintúgy,mint az MPG-vel,csak ezzel lövöldöznöd kell a bunkereket :D
X72-vel : E fegyver használatában szintén nem vagyok jártas.
M4-el : Nafta,összes Indrustial,Delta Complex,Delta Base között szaladgálj,egy Tech úgy is rád fog lőni,aztán becampelsz M4-el,és leszeded.
M8-al : Sokan úgy használják,hogy Modern Ruinsba,Maya Ruinsba,Lighthouseba,és egyéb sz*r helyekre becampelnek vele,pedig higgyétek el,semmi értelme,én 1 óra 40 perc alatt 250 killt szedtem M8-al,úgy,hogy csak szaladgáltam a semmi közepén,ugrottam egyet,zoomoltam,és 1 lövésből megöltem az ellenséget.Sokkal jobb így.(nekem legalábbis)
LAW-val : Hát,őszintén szólva,(mostmár) ritkán LAW-ozok,de ha LAW-ozok is,akkor csak AlComp és Bridge,ahol lenni szoktam vele,mert ezzel szintén a bunkereket kell lövöldözni,AlComp-on elég sok bunker van,felmész a Bridge tetejére,és onnan lövöldözöl.
MP5-el : Én jobban komálom ezt,mint az M4-et,szerintem sokkal jobb az M4-nél,csak nem darálni kell vele,mint M4-el,hanem időnként kell vele lőni,ugyanazok a helyek között kell mászkálni vele,mint M4-el.

Felhasználó
10 éve
Most felsorolom azokat amiket gyakran használok.

MPG: Maya Ruins, Delta C-B, Industrial A, Téglaház. Én ezeken a helyeken mászkálok MPG-vel.
M4: Ugyan azok mint MPG-vel.
MP5: Delta C
M82: Port daru, Panti alatti bunker, Piramis, Modern.
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Menjetek magaslati helyekre, onnan több embert látsz...(az ötletet Krissz adta)...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
m8al deltáról a legjobb kempelni mert azzal minden épületre rá látni

Felhasználó
10 éve
Szerintem kempből reménytelen ilyen sokat killelni...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
én nem is szoktam,én inkább az indu b szoktal futkozni mpgvel vagy mp5el :D
«1...5678910»