«12345...10» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Maya piramis mindkét bunkit kell figyelni mert akármikor megölthetnek és a delta base (ott a lánctalpas valaminél)felmenni és onnan irtani a népet.nekem igy volt 10-es domim lawwal

Legutóbb szerkesztve Zsolt35 által

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
11 éve
10es domira nem mondanám hogy nagy kunszt lenne :D
(nekem egyszer nem volt wickedem, egymás után 4 godlike meg már volt xD)

Elit
11 éve
Teljes pályafutásom alatt csak egyetlen egyszer volt wicked sickem, azt is csak a medál miatt csináltam, azóta nem volt. Még az unstoppable is nagyon ritka nekem.

Nem az életben maradásra hajtok.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
11 éve
Én csak megyek és kiszedem akit meglátok xD

Felhasználó
11 éve
Egyébként ha noobbal, vagy lawval vagy, akkor néha-néha lőj olyan helyekre, ahol gyakran szokott megfordulni a stick. Vagy eltalálod vagy nem. :P Gondolok itt például ásatásra, lighthouse tetejére, alcomp közepére, fantasy tetejére, stb....
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Mivel elég fura lett a spawn rendszer idb-be kell rohangálni és ölni mindent (nekem ma 10 perc alatt 80 kill). Ajánlom az mpg-t mivel több a gun általában és viszonylag gyorsan lő. Még annyit tudnák mondani hogy ne kempelj
Ezt kipróbálom ;D

Felhasználó
11 éve
Ha Wickedre hajtotok, érdemes egy területen maradni(Pl.:Industial District B, Alcomp, Maya Piramis), és az oda betolakodó ellenfeleket megölni.

Ha viszont a kill kell, akkor úgy ahogyan az előttem szóló mondta, csak menj és öld meg akit látsz.

Felhasználó
11 éve
Hát a mostani spawnrendszernél értelemszerűen az olajkutak ~30-50 méteres körzete meg az ásatásnál a panti felőli bokrok.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
MPG, és ilyen útvonalon mozogj:
Modern-Alcomp-Téglaház-Steelworks-(Ásatás)-Delta Base-Delta komplex-Port-Alcomp-Modern és így tovább...
Az olajfúró és a Delta között, meg az Alcompnál nagy csaták vannak :P
(meg mostanság az ásatásnál)
Most leesett az állam mert nem szóltál be senkinek csabika555..Csoda
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Nekem egyszer porton mpgvel volt egy wicked sickem, de úgy, hogy a középső házban voltam, és ott kempeltem. Felugráltam a sarki dobozra, ahol ki tudtál látni a raktárra és a fél steelworksre. :D
Ba dum tSsssshhhh.
«12345...10»