«123456...42»
Egoisták » Offtopic 11 éve

Miről beszélsz én sose tennék ilyet ;D

Egoisták » Offtopic 11 éve

Najó szabi :DDDDDDDDDD

Egoisták » Offtopic 11 éve

Srácok milyen nap van haa?!

Boldog születésnapot kívánunk Antix mesternek! ;D

Egoisták » Offtopic 11 éve

bocs az már foglalt

Egoisták » Offtopic 11 éve

Minőség odabasz :/
Eskü kéne egy klán vidi már csak a poén kedvéért

Egoisták » Offtopic 11 éve

Nekem is lesz 1 névváltásom szerintem

Egoisták » Offtopic 11 éve

Régi szép idők srácok :D

Egoisták » Offtopic 11 éve

Antix mester op

Egoisták » Tagfelvétel 11 éve

Szabi milyen kedves voltál. Csak kibasztál velem mert nem láttam mit írt :c

Egoisták » Offtopic 11 éve

Végre valaki megszólalt<3

«123456...42»