|
|
Szabi ha kell én tudok dumálni kingel ha kell . |
|
|
eddig van 3 igened |
|
|
hátja |
|
|
... Hedvi 1 .-al többet írtál |
|
|
styler és téged ebbe mi zavar? Az tetszik neki amit akar... |
|
|
Akkor is 2 nem autómatikus elutasítás |
|
|
styler elutasítva. |
|
|
ati ez kurvajoo |


