«12345...42»

Most komolyan a mi tagjainkat próbáljátok elcsábítani , hát sorsoljátok ki geci ;D Gratulálok azért a klán színvonala egy nagy 0 most ,sőt még az alatt van. Undorító jesszusom.

U.i.: Sikerült ,szarabbnál szarabbat létrehoznotok ,gratulálok :)

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Egoisták » Tagfelvétel 10 éve

Szabinak nemjó ,szóval offos

Egoisták » Offtopic 10 éve

Snow , régen fel törte asszem öcsém ,nincs vele gond :D

Egoisták » Offtopic 10 éve

Nem is fogsz kapni.

Egoisták » Tagfelvétel 10 éve

Saját klánommal törődök ugyan is egy TGF-es ,ez esetben meg nem értem mit jössz ide. 1 szimpla kérdésem volt tőle ,hogy mi az az MH ,hogy ott hagyta ,de értelmezd szarul ,nekem mindegy.

Egoisták » Tagfelvétel 10 éve

Mi az az MH de most komolyan?

Egoisták » Tagfelvétel 10 éve

Ki ez a Hapetya túl ismerős a neve

Egyetlen topic amire fel vagyok még iratkozva ;D

Egoisták » Offtopic 10 éve

Szia Gyümi jó téged látni :D Igazából semmi ,nem tudom láttad-e azt ,hogy Szabival "csináljuk" a klánt :D Igazából néhány fejlesztés volt a játékban ,maradt ugyan olyan a banda mint régen ,na meg persze inaktív :)

Egoisták » Tagfelvétel 10 éve

Ez meg mi a faszom baszki? Sírok és még így jelentkezik hozzánk ,eskü besírok.
Na ilyen élettelen nyomorékok ne jelentkezzenek ide. Köszönöm ,puszi.

«12345...42»