|
|
Most komolyan a mi tagjainkat próbáljátok elcsábítani , hát sorsoljátok ki geci Legutóbb szerkesztve so_sicK által. |
|
|
Szabinak nemjó ,szóval offos |
|
|
Snow , régen fel törte asszem öcsém ,nincs vele gond |
|
|
Nem is fogsz kapni. |
|
|
Saját klánommal törődök ugyan is egy TGF-es ,ez esetben meg nem értem mit jössz ide. 1 szimpla kérdésem volt tőle ,hogy mi az az MH ,hogy ott hagyta ,de értelmezd szarul ,nekem mindegy. |
|
|
Mi az az MH de most komolyan? |
|
|
Ki ez a Hapetya túl ismerős a neve |
|
|
Egyetlen topic amire fel vagyok még iratkozva |
|
|
Szia Gyümi jó téged látni |
|
|
Ez meg mi a faszom baszki? Sírok és még így jelentkezik hozzánk ,eskü besírok. |
Gratulálok azért a klán színvonala egy nagy 0 most ,sőt még az alatt van. Undorító jesszusom.
