«12345»

Felhasználó
9 éve
Stickman_Warfare_2014.08.05._02-21-29_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.


Felhasználó
9 éve
régi szép idők ;D
xx

Felhasználó
9 éve
Az ^^

Felhasználó
9 éve
Sok, túl sok a kemény ember...Csítóz megbokrosodott...
cheetos írta
Ajaj kemény gyerekkel állok szemben,izom szagot érzek....ne ugassál már bele pls.
Nem hiszem hogy a te döntésed.Ha téged kérdezlek akkor nyugodtan megszólalhatsz addig csak örülj hogy élsz. ;)


aztaaaaaa :DDD

Legutóbb szerkesztve StanderMan által.


Felhasználó
9 éve
vigyázz ss, a gettofiai megvernek
xx

Felhasználó
9 éve
mockosz buzsik mind...

Felhasználó
9 éve
10264962_939315569466867_4065854884129151532_n.jpg?oh=60712ab22aa4744cd647ee81d506c816&oe=553CE5BA
.. ;D
Alig bírja tartani a koronát a nyakam.

Felhasználó
9 éve
Tudtátok hogy ha a 74%os kecskesajtra 60%-os poribuetán izé habot öntünk akkor az felpuffad és 2 hidrogén-klorid össze áll egy víz molekulával akkor a szudáni csirkeszárnyat evő Harry Potter Zulu-val dancsó pinceállatával a sajó menti sajóbábonyi öregek kórusával elmegyünk Új-Zéladnra és porszívóval kiszívjuk a májatokat terítőra és eladjuk a Gyergyószentmiklósi Szerváruházba 200000 lejért és azt másnap este a Moldvahosszúmezei vásártéren kamionról ledobálva Joker jelmezben egy 10 köbméteres dobókockába összesűrítjük és azt egyszercsak kilőjük egy intergalaktikus csáposdroid segítségével a Ganymendes nevezetű holdra ami a Szatursnusztól nem messze van, és ezért a tömeggravitácós vonzat elmélete alapján a Szaturnusz nagy tömege vonza egymáshoz, és ha egymáshoz értek akkor a Szaturnusz és a ganymendes is szétesek atomjaira bár ez nem lehetséges mert a Szaturnusz gázból van és ez megakadályozza a közetek széthullását és akkor a húsvéti nyuszi Malajziába megette a májkrémes kenyeremet amit a Brunei-i szultánnak küldtem de a húsvéti nyuszi ellopta Lakatos Hercegoviná-tól ezért ő egy brutális harcba kezdett és ezért az 1942-es sztálingrádi csata vesztese Paulus tábornok megszexuált egy kecskét Ropák szerint, és a kecskétől szüeltett egy hunyorítós kisőzike akit elnevezett Vitroilnak azaz dikénsavnak (2 H2SO4) és ez egy hatalmas töemgpusztító fegyverré alakult a Zulu lakhelyrészénél, és a Mikulás a rénszarvas seregével 1996-ban megtámadta Murmanszkot ezzel létrehozva a legynagyobb Mikulás rendezvényt a világon és ez elég jü nekem mert robág hülye és azt mondta hogy meg tudok e szexuálni egy kecskét, de szegénay kecske eléggé felpuffadnaa kékeres méterestől ezért nem aakrom szegény életét és a rák egyen meg robág hogy ennyire türelmetlen vagy, csak éppen eszem a finom mákos rétesemet nyam-nyam és Dancsó Péter videróit néztem meg 10 nap alatt mert az úgy szveg de ha a relativítás elméletét figyelembe vesszük akkor az Orient-express 1914ben nem robbant ovlna fel Szerbiában Belgrádtól 20 km-re mert az a köcsög merénylő nem született volna meg, mert Születésekor illuminaív módon az égbe reőült egy Háromszög alakú izével és ők ketten uralták egész Bihácsot azaz Bosznia-Hercegovina, és Horvátország ÉNY határán lévő legnagyobb települést és ha ez meg is történt volna akkor a Gyenesdiási fociválogatott még lehetne MB1-es csapa de mivel 2+2 az nem 5 hanem 4 ezért ez nem lehetséges
[19:30:05] Varga Gergő (Standi, Ilyu :D): eh




unatkoztam Dx

Felhasználó
9 éve
Most ezt olvassuk el?


12 percig irtam szvsz jah ;D

Legutóbb szerkesztve StanderMan által.

Zspusonak sosincs igaza!
tumblr_static_urlk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
9 éve
ez olyan mint a hosszú jelentkezés. leszarom.
Alig bírja tartani a koronát a nyakam.
«12345»