«12345»

Moderátor
8 éve
Ja,túléltem...aki teheti kerülje az új Star Wars mozit,ma láttam,és hát eléggé kegyetlenül szar.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
8 éve
Engem igazából hidegen hagy a film, de köszi a tippet. :)

Felhasználó
8 éve
Mit is vàrhatnànk a disneytől?:D
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
Nos, ki díszítette már fel a fát? :D
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
8 éve
Én még tegnap megcsináltam a sajátom. :P
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
8 éve
Én szintúgy. Boldog karácsonyt minden tagnak és látogatónak!

Lentre: not yet.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által.


Felhasználó
8 éve
Viszont.
Nekem ma kellett itthon, és mostohafateroméknál is feldíszítenem, egyedül...
Valaki kapott már valami szép ajándékot? :|
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
8 éve
Semmit,és nem is fogok. D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
8 éve
Én igen. Kaptunk hárman egy ping-pong asztalt, én még egy filmet, egy könyvet, édességet, meg azt, hogy januárban megyek apámmal Las Vegasba.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által.


Moderátor
8 éve
Előre is BUÉK minden klántagnak,és azoknak is,akik rendszeresen látogatják fórumunk.

-hn vezetőség
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«12345»