«1...910111213...82»

Felhasználó
11 éve
Vigyázzatok mert figyellek titeket! ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Ma 2v2-ztem hasaggal, gabor1972-vel és "veled", és "te" azt mondtad hogy ninja99 vagy.

Ja.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
11 éve
Lusta vagyok olvasni,valamelyik minionom magyarázza már el nekem,hogy random emberek multi accait miért itt kell megtárgyalni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Cuz dis is on offtopic.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
11 éve
Hahahahahahaha...NO.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Van fontosabb dolgom is,mint mások (még csak nem is klántagok) faszságait olvasnom.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Szexy kép! XD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
És még 1x XD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Na meg még 2x :DD

Moderátor
11 éve
Ne keljen már a másik accomba átlépnem :\
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...910111213...82»