«1...89101112...82»

Felhasználó
11 éve
Elutasítva.

Moderátor
11 éve
De én olyan gonosz vagyok,hogy úgy is nemmel szavazok mindkettőtökre. HÁH!
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Majd meglátjuk :P
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Ha az az egyetlen aktív tag nem élt volna többször vissza a rangjával,akkor még meg lenne neki.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Vissza tértem :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Nyugi, nem tortent sok valtozas, a Liverpool ugyanolyan fos, mint amikor elmentel teli almot aludni.
Vond vissza! :c
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Most ne azt nézd hanem az egymás ellenit... ._.
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Azt nem mered? :P
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
De,[FC] tag vagyok,csak mivel Budweiser nekem adta az accountját,aval folytatom.Ez már multi.
typerhappy.gif

Felhasználó
11 éve
Ti nekem mind gyanusak vagytok :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...89101112...82»