«1...7879808182»

Felhasználó
6 éve
Azt már rég szüneteltetem, de mehetünk :D Azt hiszem megvettem anno egy ruszki géppisztolyt, azóta fel se léptem, mert ott kb. egyesével kapja mindenki a coinokat. Jövök majd, akár hívhatnánk is még embereket. ;D

Moderátor
6 éve
Ha minecraftos lövöldözős játék akkor miért nem az ingyenes Ace of Spades? D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Az nem is ingyenes már tudtommal, mi a blockade 3dval toltuk, amugy johetnel te is :3 meg majd ráveszem zacsit.
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
6 éve
De van ingyenes verziója, csak más lett a neve.

https://www.buildandshoot.com/
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Király. a lényeg hogy jössz te is. éjféltől ki ér rá? :D
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
6 éve
Szerintem én, mert már ki rage-eltem rák RS2-ről. Saját pozíciónkra hív arty strike-ot gecis TL, és csak engem talál el vele. REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Bár holnap hamar kéne kelnem, mert megyek vezetni, még ráérek :D

Moderátor
6 éve
Pff, suli mellett napi 2-3 óra alvással tudtam járni vezetni, neked is menni fog. xd
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Megbeszéltük. ;D

Felhasználó
6 éve
beszervezem achit még, meg bomagét. ricsire ráírjak?
kléni igazából gyurcsány
«1...7879808182»