|
Felhasználó
|
Karórába még jobb, de drága.
http://bigyoshop.hu/?q=products/show/furdokad-szappanadagolo de ez tetszik. ![]() Ha valakinek nincs klánja, de rámegy a klán oldalra ez a link jön ki stickman.hu/klan . Érdekelt mi történik akkor, ha nevet váltok "klan"-ra, akkor a klán nélkülieknek engem fog bedobni? Hát nem. Mikor rámentem a névváltásra ez fogadott: " Cseles Ez a név sajnos "foglalt". "![]() Legutóbb szerkesztve Falyz által. ![]() |
|
Moderátor
|
ha klán nélkül küldesz klán körlevelet az érdekesebb
|
|
Felhasználó
|
Legutóbb szerkesztve Falyz által. ![]() |
|
Moderátor
|
minden felhasználó kap egy levelet
![]() |
|
Felhasználó
|
minden felhasználó kap egy levelet
![]() ![]() |
|
Moderátor
|
Történelmen padtárs elkezdett írni füzetbe, "jó lesz puskának". Közben elaludt, gondoltuk kezelésbe vesszük a füzetét.
![]() http://imagerz.com/QBVCWktvAwMMVw9PGAVR Végeredmény: http://imagerz.com/QBVCWktvAwMMVw9PQAVR |
|
Felhasználó
|
az a űrszellempolip nagyon aranyos. Dx
Amúgy mit szólt? ![]() ![]() |
|
Moderátor
|
semmit, észre se vette Dx
|
|
Felhasználó
|
lel
![]() |
|
Felhasználó
|
![]() Feldobta a napom ![]() ![]() |
Idézet

Ez a név sajnos "foglalt".
"


