«1...5657585960...82»

Felhasználó
9 éve
puszikállak:*
amúgy mért zavar, hogy jóban vagyok robival? :D

Legutóbb szerkesztve Deuce által.

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
Nem igazán érdekel,csak tekintve,hogy még az előző off-ban volt pár "rövid" üzenetetek egymáshoz,azt gondoltam,hogy egyszerűbb lesz a rejtvény,ha felhozom a témát.
minden rossz

Felhasználó
9 éve
puszi, az már rég volt, elmúlt. már jóbarik vagyunk, az a lényeg<3 egyébként meg egyszer nem trollkodni akartam egy ilyen üzivel, és kitörlöd bazmeg, ne csodálkozz, hogy poénból kaptál pár pontot. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
egyébként meg egyszer nem trollkodni akartam egy ilyen üzivel
Szerintem pont a többi hasonló üzeneted miatt hittem azt,hogy megint trollkodsz...na mindegy most már.
minden rossz

Felhasználó
9 éve
mondjon valaki skype címet:*
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
Elég érdekes körülményei lesznek az elkövetkező napoknak.
25-én menni kell a tankönyvekért, amiben az a vicces, hogy az osztályból van pár ember, akiről sejtelmünk sincs, hogy tudják-e, hogy akkor kell jönni a tankönyvekért. Sokakkal eddig egy szót sem váltottunk, mert alig lehet Őket elérni.
Az osztályfőnök sajnos még mindig rákos, így biztosan helyettesítőt kapunk majd. Kíváncsi leszek, mit fog elmagyarázni az első nap, mármint hogy mi lesz az év rendje, kik a tanárok stb.
Ha minden igaz, az első hetünk laza lesz, minden nap csak három órán kell ott lennünk. Én mindenesetre nem fogom lazára venni, igyekezni fogok.
Nálatok van valami újság?

Moderátor
9 éve
...kik a tanárok stb....
Én 11. év elején véletlenül felcseréltem a tanár | tantárgy részt az ellenőrzőben és nálam az egyik tanárt úgy hívták hogy irodalom/nyelvtan ;D
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
Má aszittem a macskád farka is világított
Amúgy honnan van az a név neked hogy stwebono levonó?:P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
akkor má lehetett volna matrica is :P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Az jó, Treb. Az ottani állatkert szerintem a budapestinél is jobb.

Irodalom tanárnő. Az nem az, akiről mesélted, hogy agyára ment a vallása? :D
«1...5657585960...82»