«1...4142434445...82»

Felhasználó
10 éve
Minket is átcsesztek, mert valami színházi cuccot kellett végignézni és nem volt fülhallgatóm. :/
Ha egy román darabról volt szó,akkor megértem a bánatod.
minden rossz

Felhasználó
10 éve
Treb örvendezzél,a szeretett LAW-od most megint az egyik legerősebb fegyver egy bugnak köszönhetően.
minden rossz

Felhasználó
10 éve
lehet itt műmájerkedni, hogy leszarjátok a karácsonyt, de valljátok be, ti is gecire várjátok már a fasza halászlét, a 20 kiló bejglit, és a sok-sok sört.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
majd felnősz egyszer. ;)

és ez most gecire no offense
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
mér, mi jelentse a karácsonyt, ha nem az, hogy együtt vagy a családoddal, és nem kell 12 órán át mélytorkozni heti 5x? Irigylem az életed, hogy ráérsz fennakadni a sok hülyén, aki megrohamozza a plázákat.
Majd felnősz egyszer és talán, de tényleg csak talán rá fogsz jönni, hogy nem a karácsony szar dolog, hanem a hülye emberek, akik bazmeg hitelt vesznek fel ajándék miatt, meg hasonlók. ;)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
majd felnősz egyszer. ;)

és ez most gecire no offense
Aki abban a tevhitben all, hogy attol lesz vki felnove, ha elkezd vedelni mint egy goreny, az szimplan egy faszkalap. A nagy kaja aldasodrol meg annyit, h van aki nem a te "KeljFelJancsi" alakoddal akar unnepek utan egni, ugyh inkabb dobja a nagy zabalasokat. En spec a kiados kajalasokat gyulolom a legjobban az egeszben, mivel kurva nehez merteket tartani, mikor ennyi a finomsag :)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
már megint olyan vagy, mint egy 12 éves. :S Be akartál most nagyon szólni, de szöveget értelmezni megtanulhatnál, meg abbahagyhatnád az indokolatlan személyeskedést.
Senki(illetve, én biztos, hogy nem) mondta, hogy attól lesz valaki felnőtt, hogy elkezd vedelni. Én nem is mondtam, hogy vedelni fogok, de ki kell forgatni a szavaimat tényleg. :D Az, meg h kinek milyen az alakja, kérlek. Ameddig nem egyszerűbb átlépni, mint megkerülni, leszarom, mer ilyen anorexiás izének lenni nem gáz. Egyébként meg, mondom, jó nektek, hogy ráértek utálni a karácsonyt, majd egyszer megértitek a lényegét.
amúgymeg joni, köszönöm ezeket a hozzászólásokat, néha megtudod csinálni a napomat. de nem feltételezem, hogy komolyan is gondolod ezeket :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
már megint olyan vagy, mint egy 12 éves. :S Be akartál most nagyon szólni, de szöveget értelmezni megtanulhatnál, meg abbahagyhatnád az indokolatlan személyeskedést.
Senki(illetve, én biztos, hogy nem) mondta, hogy attól lesz valaki felnőtt, hogy elkezd vedelni. Én nem is mondtam, hogy vedelni fogok, de ki kell forgatni a szavaimat tényleg. :D Az, meg h kinek milyen az alakja, kérlek. Ameddig nem egyszerűbb átlépni, mint megkerülni, leszarom, mer ilyen anorexiás izének lenni nem gáz. Egyébként meg, mondom, jó nektek, hogy ráértek utálni a karácsonyt, majd egyszer megértitek a lényegét.
amúgymeg joni, köszönöm ezeket a hozzászólásokat, néha megtudod csinálni a napomat. de nem feltételezem, hogy komolyan is gondolod ezeket :D
bla-bla-bla. bocs, h igy beletapostam a lelkecskedbe azzal az egy mondatocskammal, ami ilyen meretu panikrohamot valtott ki nalad. :* komolyan mondom rosszabb vagy mint annie. :DDDD

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
10 éve
A karácsonyt a szeretet ünnepeként szokták nevezni, nektek még ilyenkor is marakodnotok kell. Ha ezt ennyire élvezitek, nyissatok neki külön topicot, ne itt kötözködjetek.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Már elég rég óta tudom, csak én nem vagyok ennyire köcsög, hogy elmondjam. Baszd meg magad Andris.
Szívesen. :P
minden rossz
«1...4142434445...82»