«1...2324252627...82»

Felhasználó
10 éve
De faszomat már! Nem mondta, hogy vagdossa magát, olyan vagy mint az öregasszonyok, valaki mond valamit, te meg magadban szépen továbbgondolod és egy baszottnagy hülyeség lesz belőle. C-nekMásnak meg már úgy adod tovább, hogy Pizza egy depis gyökér aki az ereit vagdossa? Nem bevédeni akarom, de mocskosul utálom az ilyet...
Meg miért feltétlenül haverokkal kéne már bebaszni? Egyedül is be lehet, sőt, érdekes, hogy olyankor sokkal jobban el tud gondolkodni az ember(nem csont részegen) a problémáin, mert nem fojtja el a gondolatait magában.

Ez csak egy tanacs volt, semmi kotekedes, es rosszindulat nem volt benne. Az oregasszony maximum tevagy edes fiam, ugy latom nem tudod, se Pizza, se az en irasomat rendesen ertelmezni, te csinalsz elefantot a kisegerbol.

Legutóbb szerkesztve FantaSTICK által.

smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
10 éve
Nem hiszem, hogy elbírná.

Nekem haverom, zokni+strandpapucs -.- xd

Felhasználó
10 éve
Szexy kép xd
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
Ladyke látott már képet rólam, szerintem még azóta se heverte ki a látványt.:P ;D
MOST NAGYON NEVETEK:DddDDdddDDDDDd aztakurva XD
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
10 éve
Szegény pizza ha már ennyire őszinte,legalább ne nevessétek ._.
minden rossz

Felhasználó
10 éve
Protipp: Robbantsd fel magad valamelyik csak "oláhkat" tartalmazó osztályban,így megszabadulsz az életed terheitől,magaddal viszel párat az "ellenségeid" közül,és még a többi magyar származású is örülni fog az iskola szünetnek. (Ezt az igen sok öngyilkos hajlamra utaló dologra,pl az idézetre és a borotva pengés "just do it" képed miatt írtam.)
minden rossz

Felhasználó
10 éve
Mit akarsz még?
minden rossz

Moderátor
10 éve
Treb, már te is átmentél kecsapba? Amúgy menő a Felhőatlaszból vett idézet :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
KILL_HIM_WITH_FIRE_FUNNY_FORUM_PICS_KILL_IT_KILL_IT_WITH_FIRE-s640x427-132454.jpg
minden rossz

Felhasználó
10 éve
Nagyon vicces Treb,nagyon vicces...de nem nyert.
minden rossz
«1...2324252627...82»