«1...105106107108109...177»

Felhasználó
10 éve
De neked milyen csalódás az a felismerés, hogy lebarnulással sem ér térdig. :d

Felhasználó
10 éve
Figyelj Öreg! Nem gondoltam volna, hogy a 4. bajnokság kapcsán kiverem nálad a biztosítékot. Te rögtön hadat üzentél, én az adást vettem, bár alapvetően békességes ember vagyok. Egy-két lityi házipálesszel meggyőzhetsz, hogy jò az önértékelésem.
Természetesen tiszteletben tartom esetleges ellenvéleményed... de akkor természetesen megkapod az ellenfélnek kijárò végső megtiszteltetést!

Felhasználó
10 éve
Figyelj Öreg! Nem gondoltam volna, hogy a 4. bajnokság kapcsán kiverem nálad a biztosítékot. Te rögtön hadat üzentél, én az adást vettem, bár alapvetően békességes ember vagyok. Egy-két lityi házipálesszel meggyőzhetsz, hogy jò az önértékelésem.
Természetesen tiszteletben tartom esetleges ellenvéleményed... de akkor természetesen megkapod az ellenfélnek kijárò végső megtiszteltetést!


Inkább gyere el és megisszuk a pertut meg a borocskát amit tartogatsz a jó öreg barátodnak./nekem/::D

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Szóval tele a pelus? :)
Szvsz ha te lusta vagy feljönni pestre, én pedig helyre, akkor a félút Veszprém. Budai et-úr pedig eldönti melyikünk a nagyobb gödény. Bár az Q nagy alakítás lenne, ha mi támasztanánk ki az ajtófélfát 575-tel. :)

Moderátor
10 éve
Ha nagyon szükséges, és az időm is engedi, elvállalom a bírói szerepet. :)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Szóval tele a pelus? :)
Szvsz ha te lusta vagy feljönni pestre, én pedig helyre, akkor a félút Veszprém. Budai et-úr pedig eldönti melyikünk a nagyobb gödény. Bár az Q nagy alakítás lenne, ha mi támasztanánk ki az ajtófélfát 575-tel. :)


Rendben van,lehetek 2-en is,akkor is én nyerek.:D

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Öreg! Baszod. Még el sem kezdődött el a meccs., tehát ne ordibáld, hogy "alamizsna"! :d
(nem tudom miből nyomtál be, de abból hagyj nekem, mert ütősnek látszik a cucc. :d)

Felhasználó
10 éve
Öreg! Baszod. Még el sem kezdődött el a meccs., tehát ne ordibáld, hogy "alamizsna"! :d
(nem tudom miből nyomtál be, de abból hagyj nekem, mert ütősnek látszik a cucc. :d)


Ülj lóra és gyere ide,és már töltöm is tele a poharadat.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
:d
/off
No, ez nagyon törlendő!
- a heccelésen belül is megadjuk egymásnak a tiszteletet
- a "b...m anyádat"ra is az a kölcsönös válasz, hogy "örülsz, hogy végre egy nő nem mondott neked nemet, csak ne felejtsd el visszatemetni"
a sok hülye ifjú fasz pedig megöli egymást a semmiért.
/on
Csicsregj arról, hogy miért tiltottak ki tè ged Budapestről, és száműztek Szombathelyre? :p

Felhasználó
10 éve
:d
/off
No, ez nagyon törlendő!
- a heccelésen belül is megadjuk egymásnak a tiszteletet
- a "b...m anyádat"ra is az a kölcsönös válasz, hogy "örülsz, hogy végre egy nő nem mondott neked nemet, csak ne felejtsd el visszatemetni"
a sok hülye ifjú fasz pedig megöli egymást a semmiért.
/on
Csicsregj arról, hogy miért tiltottak ki tè ged Budapestről, és száműztek Szombathelyre? :p


Na tessék már hátba is támadna a tisztelt kolléga.
Behajtom rajtad azt a borocskát ha addig élek is.:D
A pálinkát viszont én álom,az nagyon szuper lett tavaly.:D

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi
«1...105106107108109...177»