«1...103104105106107...177»

Felhasználó
10 éve
/off (rakjátok át!)
Fradi pl. azért nem vállalta a katonaságot, mert mentálisan megviselte, a Petőfibe való visszamenetel kimarcsiról. "az győz, aki a legmélyebben a sínek felett áthalad, úgy hogy a feje a helyén marad." Ő is naponta kockáztatta életét.

Felhasználó
10 éve
Johnny annyit jár ide hogy már elitnek érzi magát :D

Felhasználó
10 éve
Tulajdonképpen az is.

Felhasználó
10 éve
Johnny annyit jár ide hogy már elitnek érzi magát :D
Őt bármikor szivesen látjuk, mert sokat megtudunk a klán jelenlegi vezetőjéről és alapítóiról :D És sok bölcsességet mond ;D
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
10 éve
Ezek tényleg az Elit klán fénykorszakában voltak.Azóta sajnos kicsit szarabb lett itt minden,de az egész játékban is.
Kivéve egy dolgot, amit most éppen csak 16 kiváltságos ember élvezhet :D
Én is köztük vagyok ^^
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Gondolod te. Hol voltál még akkor amikor még jó volt a játék...

Legutóbb szerkesztve NO_NAZI által.


Felhasználó
10 éve
Azt gondoltam ki ha majd lejár a büntetésem nyitok egy saját galériát a fő fórumon, ha ti is úgy gondoljátok, hogy érdemes!
iV2UaEj.jpg

Többi képért katt ide:
http://imgur.com/fLownQR,1TidPFp,Xw47g1o,IhcCUb1,rWJk1pn,iV2UaEj

(Van még rengeteg csak mennék lefeküdni, holnap korán kell kelnem, és nem vagyok hajlandó várni.)
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
10 éve
Ifjúkoromban volt egy idős bácsi, neve "Legyen Ottó". (Kinézetre olyan volt, mint "Az elveszett Jézus video" című filmben a lukariusok kopasz bérgyilkosa /a színész nevét nem tudom/). Ottó bácsi veszélyes ember volt, mert szerette a könyveket. Amit kölcsönkért vagy nem hozta vissza, vagy belejegyzetelt, kommentet fűzött hozzá, néhány esetben infantilis képekkel dekorálta véleményét. Másik megrögzött szokása az volt, hogy előszeretettel kereste ki az 1944. október 15-16-val kapcsolatos könyveket. Bár a kisöreg gnosztikus, ariánus, nesztoriánus vallási katyvaszban tévelygett, e könyveket felcsapva letérdelt, keresztet vetett és elkezdte csókolgatni "Feri"t. Ilyenkor mindig azzal hecceltem: "Ottó bácsi! Ugye nem is Szentháromság, hanem Szentnégyesség van: Atya, Fiú, Szentlélek és a Feri?" Minkor az extázisból magához tért elküldött a 3, 14-be. A másik rögeszméje az volt "Ha győztünk volna, akkor most testvérek vonulgatnának az utcákon". Ilyenkor azt a nem pozitív visszacsatolású kérdést tettem fel: "Mi öröme lenne a neoprotestáns üdvhadseregben?"
Ottó bácsi egyébként a Hunyadi páncélosoknál volt motoros futár, csak egyszer "kilőtték alóla a motort". A légnyomás megtette hatását élete végéig, bár meg kell hagyni, hogy miután környezetében mindenki tisztában volt sérülésével és sokmindent elnéztek neki, annyi esze volt, hogy ezt kihasználta, és többet engedett meg magának a rendszer által tűrtnél.
Én azóta megkomolyodtam, és nem szólok be senkinek. Minek ugrassak másokat?
Én vagyok a ti Ottó bácsitok, aki telefirkálja a fórumotokat. :p

Felhasználó
10 éve
köszönjük hogy ezt megosztottad velünk :D
1107652018n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az erős lélek, ha nagy cél van előtte, megacélosítja a gyönge testet

Felhasználó
10 éve
Köszönjük Ottó bátyám.

Megjöttem a nyaralásból.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi
«1...103104105106107...177»