«123456»

Felhasználó
8 éve
Skillet-Hero (Mostanában folyton ezt hallgatom :D)
Skillet-Monster
AK26-Fenn a kezed km. Awful Ez a kedvenc AK számom (mondjuk nem ismerek annyira sokat) Nekem pl. nagyon tetszik az alap. :)
Winter is coming

Felhasználó
8 éve
Te is ilyen RTM fan vagy mint Akos? :D

Felhasználó
8 éve
Én nem szeretem.
Például a Lil Wayne az aki semmi értelmeset nem ír meg egy zenéjéhez sem.
A Hip-Hop ma már halott. :D
Akkor küldeném neked ezt a számot:
Tsujino & Danny Florio - Beast
Bár igaz, hogy ez inkább csak amolyan nosztalgikus tiszteletadás. Ja és a korábbi üzenetemben belinkeltem pár számot Asherutól, szerintem őt is hallgasd meg, zeneileg Mos Defhez hasonlít.
Skillet-Hero (Mostanában folyton ezt hallgatom :D)
Skillet-Monster
AK26-Fenn a kezed km. Awful Ez a kedvenc AK számom (mondjuk nem ismerek annyira sokat) Nekem pl. nagyon tetszik az alap. :)
A Skilletet meg a hasonló zenét játszó együtteseket nem nagyon hallgatom. Valahogy a rockosabb vonalról nekem a metál, a punk meg a magyar alternatív rock jön be. Meg az utóbbi időben edzem magamat az indie rock terén, de egyelőre nem sok sikert értem el.
A magyar hip-hop meg sosem tetszett. Egyrészt az a bajom vele, hogy minden előadó minden száma tök ugyanolyan, a kilencvenes évekbeli gansta rap gagyibb változatai, esetenként némi módosítgatásokkal. A másik bajom meg az, hogy valahogy nem tetszik a magyar nyelv ilyen célú felhasználása. Valahogy nem áll jól ennek a nyelvnek. Legalábbis szerintem. Az egyetlen csapat, akik bejönnek az a Bëlga, de ők sem annyira a zenéjük, mintsem az üzeneteik miatt. Meg amúgy ők valamivel kisérletezgetősebbek zeneileg is. Mondjuk az "ft." magyarítása "km."-re okos kis ötlet.

Legutóbb szerkesztve tv9mpeti által.


Felhasználó
8 éve
A magyar Hip-Hopot én se szeretem. Főleg ez a busta. :DDDD
Hát ha neki az a rap hogy rímelve elhadarja hogy megeszikagecijét...
Mondjuk az se úgy rímel... valamelyik zenéjébe a kurvára a pulyka szót használta rímként. :DDD
Zspusonak sosincs igaza!
tumblr_static_urlk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
8 éve
Te is ilyen RTM fan vagy mint Akos? :D

Ákos nem RTM fan (hacsak nem titokban :DD) Hősöket, Killakikitt-et szereti, amiket én egyáltalán nem hallgatok. RTM-ről meg annyit hogy van 1-2 AK szám amit szeretek de ennyi.
Winter is coming

Felhasználó
8 éve
Amúgy Biggie, vágod A$AP Rockyt? Szerintem a maga módján elég zseniális a srác, és pont azt bírom benne, hogy mer kísérletezgetni. Én ezt a két számot emelném ki tőle, az új albumáról:
Everyday
L$D

Felhasználó
8 éve
Persze. De nem nagyon szeretem őket.. a Rocky még elmegy de a többi.. :D
Az újakért nem vagyok oda. :D
Zspusonak sosincs igaza!
tumblr_static_urlk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
8 éve
Rocky fa.sza :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
8 éve
Ugye? Én amúgy a mainstreamből újak közül csak Rockyt szoktam hallgatni, inkább a Sadboys és a SeshHoloWaterboyz csapatokat szeretem.

Ja meg mostanában ez a szám nagyon sokat megy a fejemben:
Rustie Ft. D Double E - Up Down

Legutóbb szerkesztve tv9mpeti által.


Felhasználó
8 éve

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által.

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«123456»