«1234»

Felhasználó
8 éve
Jo mindegyti is csak neten keresztul meritek osztani az eszt..syeeros vagy ki gyere 1v1re ha olyan nagy szad van reigns te meg a par killeddel amit cwn szereztel azokkal inkabb kussolnek

Felhasználó
8 éve
Bekértem a tegnapi cw-ről készült eredményeket. ha megkapom a képeket, be fogom írni az eredményeket.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Jo mindegyti is csak neten keresztul meritek osztani az eszt..syeeros vagy ki gyere 1v1re ha olyan nagy szad van reigns te meg a par killeddel amit cwn szereztel azokkal inkabb kussolnek

jólvan 1v1 hajrá remek nagyszerű, amikor vesztesz is ilyen okos legyél.

Felhasználó
8 éve
jólvan 1v1 hajrá remek nagyszerű, amikor vesztesz is ilyen okos legyél.
a lényeg hogy oda-vissza megvertelek.10-5,10-6

Felhasználó
8 éve
A Shadow ellen elvileg veszítettünk 405 - 484-es végeredménnyel, de szerintem ennyire rosszul nem teljesítettünk, és jelenleg még képet sem láttam róla. Legközelebb csak olyan cw-t játszunk ahol 100%-ban saját játékosai játszanak az adott klánnak.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Szép volt skacok!

Felhasználó
8 éve
Miért?
5CnueVR.gif

Felhasználó
8 éve
Kinek a reszerol?

Felhasználó
8 éve
Az én fotóim alapján a mai cw eredményét az alábbi képen látni. Plusz 12 pont lett hozzáírva utólag a játékban látható pontokhoz, mert volt akit ledobott a játék egyszer, és nullázódott, továbbá egyik fotóm idő előtti. Szóval nem teljesen pontosak a végső számok, viszont aki nem volt jelen, legalább láthatja hogy körülbelül hogyan alakult a mai csata. Hozzávetőlegesen helytállóak a számok.
Én a magam részéről gratulálok mindenkinek aki ott volt, mert bár kikaptunk, de igazán nem sokon múlt, no meg Gun-ban nyertünk simán. Tech-ben buktunk nagyot, de kevesebben is voltunk akkor már. Szerintem az FC ellen ez is komoly eredmény.
"nj" azt jelenti, hogy nem volt jelen.
a4azmzsvkzlf7lddbnbj.jpg

Legutóbb szerkesztve Időjós által.

újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
nekem se adtál hozzá 30at xDD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1234»