«1...3940414243...76»

Felhasználó
10 éve
át van és én minden nap többször is nézem a klán fórumot

Felhasználó
10 éve
kör 1 horror film ezt este full sötétben nézzétek meg
http://www.youtube.com/watch?v=YIUAs2nnSsI

a kör 1 története ha valaki esetleg nem nézi meg


A történet két tizenéves lánnyal indul, akik az előző hétvége eseményeiről beszélgetnek, mikor is egyikük, Katie, elment egy faházba a hegyekbe a barátaival. A beszélgetés közben előkerül egy feltehetőleg elátkozott videokazetta témája is. A másik lány, Becca azt állítja, hogy bárki, aki megnézi ezt a videót, kap egy telefonhívást, melyben egy hang annyit mond: "hét nap", majd pontosan hét nappal a kazetta megnézése után a néző meghal. Katie rettegve mondja el, hogy a faházban látta a videót pontosan hét nappal korábban. Ezt követően megmagyarázhatatlan jelenségek – mint önmagukat bekapcsoló tévék és magyarázat nélküli víztócsák – után Katie titokzatosan meghal, Becca pedig megőrül.
A film ezután bemutatja Katie nagynénjét, Rachelt, egy Seattle-ben élő újságírót. A fia, Aidan, Katie-nek nem csak unokatestvére, hanem jó barátja is volt, és érzékenynek mutatkozik a lelki eseményekre. Katie temetésén Rachel nyomozni kezd Katie halálának ügyében. Ekkor hall először a videokazettáról. Kutatásai őt is ugyanahhoz, a hegyekben lévő faházhoz vezetik, ahol a tinédzserek megnézték a videót. Itt találja meg a kazettát, és végül is megnézi. Megmutatja Noah-nak, Aidan apjának, aki maga Aidan is megnézi.
Ezután Rachel kutatása magára a szalagra korlátozódik, amely fekete-fehér képek látszólag véletlenszerű sorozatát tartalmazza. A képek utáni nyomozás folytán jut el Rachel egy lányhoz, Samarához, akit örökbe fogadtak, majd megöltek szülei. Akkor ölték meg Samarát, amikor rájöttek, hogy ő az oka számos ló halálának és annak, hogy anyja megőrült. Végső soron Rachel eljut a lány halálának színhelyére: a hullámsírhoz egy kút fenekén. Rachel értesíti a hatóságokat, és Samarának egy rendes temetést rendeznek, hogy szelleme nyugovóra térhessen.
Azonban csak látszólag jött minden rendbe: Samara egy tévéből kimászva megöli Noah-t. Rachel és Aidan rájönnek, hogy a videó megnézése után csak egyféleképpen menekülhetnek meg Samarától: ha a kazettát lemásolják és megmutatják valaki másnak, így folytatva a kört.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
mivel úgy halottam hogy a portal mod 1 sok játékosnak tetszet igy elkészitem a Deathrun portal mod 2-öt
és mielőtt valaki kérdezné hogy a paranoia mod mikor lesz kész.Annak az a válaszom hogy a portal mod 2-ben lesznek rá vezetések a paranoia mod demo verzió-áig.

Felhasználó
10 éve
kör 1 horror film ezt este full sötétben nézzétek meg
http://www.youtube.com/watch?v=YIUAs2nnSsI

a kör 1 története ha valaki esetleg nem nézi meg

A történet két tizenéves lánnyal indul, akik az előző hétvége eseményeiről beszélgetnek, mikor is egyikük, Katie, elment egy faházba a hegyekbe a barátaival. A beszélgetés közben előkerül egy feltehetőleg elátkozott videokazetta témája is. A másik lány, Becca azt állítja, hogy bárki, aki megnézi ezt a videót, kap egy telefonhívást, melyben egy hang annyit mond: "hét nap", majd pontosan hét nappal a kazetta megnézése után a néző meghal. Katie rettegve mondja el, hogy a faházban látta a videót pontosan hét nappal korábban. Ezt követően megmagyarázhatatlan jelenségek – mint önmagukat bekapcsoló tévék és magyarázat nélküli víztócsák – után Katie titokzatosan meghal, Becca pedig megőrül.
A film ezután bemutatja Katie nagynénjét, Rachelt, egy Seattle-ben élő újságírót. A fia, Aidan, Katie-nek nem csak unokatestvére, hanem jó barátja is volt, és érzékenynek mutatkozik a lelki eseményekre. Katie temetésén Rachel nyomozni kezd Katie halálának ügyében. Ekkor hall először a videokazettáról. Kutatásai őt is ugyanahhoz, a hegyekben lévő faházhoz vezetik, ahol a tinédzserek megnézték a videót. Itt találja meg a kazettát, és végül is megnézi. Megmutatja Noah-nak, Aidan apjának, aki maga Aidan is megnézi.
Ezután Rachel kutatása magára a szalagra korlátozódik, amely fekete-fehér képek látszólag véletlenszerű sorozatát tartalmazza. A képek utáni nyomozás folytán jut el Rachel egy lányhoz, Samarához, akit örökbe fogadtak, majd megöltek szülei. Akkor ölték meg Samarát, amikor rájöttek, hogy ő az oka számos ló halálának és annak, hogy anyja megőrült. Végső soron Rachel eljut a lány halálának színhelyére: a hullámsírhoz egy kút fenekén. Rachel értesíti a hatóságokat, és Samarának egy rendes temetést rendeznek, hogy szelleme nyugovóra térhessen.
Azonban csak látszólag jött minden rendbe: Samara egy tévéből kimászva megöli Noah-t. Rachel és Aidan rájönnek, hogy a videó megnézése után csak egyféleképpen menekülhetnek meg Samarától: ha a kazettát lemásolják és megmutatják valaki másnak, így folytatva a kört.


én már láttam 1 kör című horror filmet 23:00-kor kezdtem full sötétben :P
247771.gif

Felhasználó
10 éve
figyelem!!
holnaptól lesz némi változás a klánban,(hogy miért azt majd később).
1.nem lesz tagfelvétel már.Ami azt fogja jelenteni hogy se jelentkezni nem tudnak se nem lesz klán meghivó kiküldve.
2. a klán fórumok miatt néhány low játékosnak vannak gondjai.Ami engem nem érdekel de azért hogy más ne tudja nézegetni a klán fórum beszélgetésinket ezért az összes eddigi MG klán fórumot csak a tagok láthatják.
3. A nem használt klán fórumok mint pl (bemutatkozás,szavazások,képek videók,) törölni fogom mivel nincs használva.
4.Nem tudom miért de engem mindenki utál a játékba amit nem értek hogy miért,ezért amikor majd közé teszem majd pár nap múlva a deathrun 1-et lesz majd egy meglepetésem.



kör 2 horror film
http://vidstream.in/pm2jpddwbj8r

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
holnaptól 4-5 napig nem leszek el érhető.
A klánt gyilkoska202,hamb,és feketepárduc vezeti ebben a pár napban.
és ne tomboljatok!!!

Felhasználó
10 éve
ok és jó ;D
ja

mivel fekete párduc letiltotta a leveleimet amit majd bele fogok irni a klán szabályzatba hogy ilyet nem lehet majd
igy itt irom meg a választ

nem vedtem kötekedésnek
a én hibám volt az hogy nem pipáltam ki a nálad a szerkesztő rangot is.Ez a én figyelmetlenségem.És örülök hogy szóltál mert mindent én sem veszek észre.

bocsi véletlen volt a tiltás már feloldottam,csak véletlen nyomhattam meg nem megsértődtem bocsi még1x ;(

Legutóbb szerkesztve feketepárduc által.

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Vissza tértem!!! :DD
Gondolom feltűnt nektek, hogy (egy kicsit[ bocs mindenkinek]) nem voltam fent.Mostantól már aktív vagyok.

Felhasználó
10 éve
Éééééééééééééén is! :)
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
bocsi mindenkinek de a gépem bedöglött (ezt telefonról írom) holnap nézik meg szóval még nem tudom mennyi idelyig de nem leszek aktív :(
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...3940414243...76»