«12345» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Kevés embernek birná a gépje.
getbanner.php?n=Venice

Felhasználó
9 éve
De ha a fan nemlehetne at loni akko meg

Felhasználó
9 éve
hát a fü azért szebb legyen meg legyen fa

Felhasználó
9 éve
sztem legyenfa pl 10vagy 20 db

9 éve
Inkább azt az 1 szem fát ami bent van a játékban nem a panti mögötti kis pocsolyához kéne tenni. Inkább a híd és port közé pl.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
9 éve
Az az 1 fa csak feelingnek van berakva, szerintem mostmár kitalálunk valami növényzetet.

Felhasználó
9 éve
Lehetne valamifele olyasmi, ami a BO2- ben van (black ops 2).
Jol mutatna, csak kicsit gyengebb grafikat kene rahelyezni

Felhasználó
9 éve
Korábbi válaszokban olvastam,hogy a túlzott gépigényt kordában lehessen tartani,akkor ezt,mint abban a bejegyzésben olvastam az illetőtől, ki és be lehessen kapcsolni a játék grafikai beállításain belül a díszítő grafikus elemeket. Mindenki játszhatna több-kevesebb fűvel, fával....

Végeredményben nekem mindegy milyen a növényzet a játékban,amíg azt kedvemre állítgathatom. Más kérdés az,hogy ezt Speed és kollégái sikerül-e bekódolni.
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Moderátor
9 éve
Az alapvető probléma az, hogy ha valaki elbújik egy bokor vagy fa mögött, de az a másik gépén nem látszik, mert gyengén van a grafika, az nem túl fer dolog. Olyan lenne jó, hogy kikapcsolni nem lehet, de a minősége változna beállítástól függően. Ez mondjuk azt jelentené, hogy a minimum követelmény megint nőne.

Lehet olyat is, hogy tényleg csak dekorációs szempontól van növényzet, nem lehet mögé vagy benne elbújni. Így persze csak apró dolgok jöhetne számításba.

Mindentől függetlenül pár fát simán berakhatunk a játékba. Amivel probléma van, az az erdő.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
9 éve
A Crysis modos növények nem rosszak, bár hangulatban csak a Maya környékére mennének.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.
«12345»