«12345» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Arra gondoltam lehetne több növény pl Fa is lehetne és valami hulló effect hogy a fárol leesik a levél, Almafa Barackfa meg ilyenek is lehetnének es egy időkontinumban eshetne le alma.

Mások értékelései az ötletről (21 értékelés):


Felhasználó
11 éve
Egészségedre! Mi?! Nem tüsszentettél? Jaj bocsánat azthittem.

Egyszer el lett mondva hogy nem lesz. Nem lesz.
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Moderátor
11 éve
Egyszer el lett mondva hogy nem lesz. Nem lesz.
Az is el lett egyszer mondva hogy baromságot beszélsz.
http://stickman.hu/forum/%C3%96tletek/%C3%96tletek_FAQ
"Növényzet
Vagy lesz bővítve, vagy nem. Fák sem lesznek még egy ideig. Készíts modellt neki, rakd ki a fórumra, és ha oda kerül a sor, felhasználjuk a modelled."
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
11 éve
Ezt nagyságrendileg 3 éve írta Admin. Azóta is tervben van a növényzet, egyáltalán nem hülyeség.

Felhasználó
11 éve
Ha mar gyumolcs fa akkor lehetne valami cefre keszito epulet is



Moderátor
11 éve
Szerintem a gyümölcsös vonalat hanyagoljuk :D
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
11 éve
Igazából az a para a növényekkel, hogy az elvileg "természetes", tehát a sziget összes pontján kéne lennie. Na de az viszont kissé túlzás lenne, ha mindenhova erdőt meg macchiát rakni, mert kb 3x akkora lenne a gépigény (már, ha elfogadható grafikát akarunk).
Amúgy elképzelhető, hogy lesz valami növényzet, de fákat egyelőre nem tervezünk.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Akkor mért ne lehetne egyszerűen a menüben ezeket a növényeket ki és be kapcsolni? Akinek jobb a gépe bekapcsolhatja akinek nem az meg kikapcsolja.

Felhasználó
11 éve
Abból nem kis kavarodás lenne szerintem, például mert szerintem egy fán nem látni át és abból lenne a vita, hogy "hogy öltél meg a fán keresztül", "honnan tudtad, hogy ott vagyok?"...stb.

Moderátor
11 éve
Még nem tartunk ott, hogy ez probléma bírjon lenni. Ha lesz növényzet akkor pedig meg lesz oldva, hogy ne legyen. (Ez most remélem összezavart mindenkit.)
«12345»