«1...197198199200201...316» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
avatar.jpg

Felhasználó
9 éve


Felhasználó
9 éve
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve

Szerintem legjobb LaZy zenéje a Giajjeno verze *__* Refrén is hatalmas.Életük zenéje.Meg hát az alapzene is :)

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
Rabbit Battles Papa Doc
OnePac TwoPac ThreePac Four... nem tudom megunni :D(angol szügséges hozzá )

Legutóbb szerkesztve Kintsze által

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
avatar.jpg

Felhasználó
9 éve
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
9 éve
Vocal Dubstep Mix by Bass Killer | Au5 | Culture Code | Avicii | Flux Pavilion | Skrux | Protohype
808 Conglomerate - The Beginning
N3GUS - One Man Army (Ft. Jakes)
----
ezek milyen vasárnap 20 óráról beszélnek, mi van akkor? :P
Jani meglátja, a világvége hamarabb jön el x.x
FB az oldal ajánlóba rakott egy érdekes oldalt
im ded x.x
ne nézd a profilom én nem támogatom az ijen oldalakat :|

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Bustának csak ennyit
Egyébként eddig sem Busta miatt volt RTM-es az Avatarom. Én sem szeretem már elég régóta. Sehol sincs a régi lemezeihez. Ezek a "mutatom a fukkot" féle híg fosok meg lehet, hogy sok pénzt meg divathallgatót hoznak, de azokat akik évekkel ezelőtt is hallgatták őket, azokat inkább eltaszítják.
Nekem van az asztalomon /elég sok lemez mellett/ 2 db 2011-es Mr. Busta lemez és megvan a 112 is. De, nem véletlen, hogy Bustának a többi 12323123 lemeze és a Kapufornia sincs meg. A Rapstart meg személyesen hozták ki mivel benne voltam az első 100ban. Tényleg nincsenek elszállva maguktól, de zeneileg már nem tetszik amit adnak. És mikor Gaben meg olyan sort tol a fent említett zenében, hogy:
"Ja, hogy neked jobban be jött még a régi zene
Hát akko te takony
Itt van a fukkom tedd be a makkom "
az ember el kezd gondolkozni, hogy mégis ez milyen értéket képvisel?!
de most ezt minek írtam le.. ezt csak hösöpöcö Lalával lehet megdumálni. :D
.
«1...197198199200201...316»