«1...103104105106107...109» Új üzenet
Az elmúlt egy hónapban büntetést kaptak:
Név Büntetőpontok Kitiltás

Elit
6 éve
Wasabi202Hun az üzenőfalon írta
@Emerald13|16464:i
Semmi vd????
Offolás

Adminisztrátor
6 éve
str1 az Változások témában írta
Ha akarod dobok ra ezret, de ki kell varnod a buntit ami vele jar.
Nyugodtan. :D De akkor már 1307-et adj.
lol okai

Adminisztrátor
6 éve
Deuce az Változások témában írta
Szeretném megkérni a kedves fórumozókat, hogy ezt a témát hagyjátok meg Banánnak, illetve a csapattagoknak, itt elsősorban a dolgok kihirdetésére fókuszálunk. Ha valamivel kapcsolatban véleményetek van, ne tartsátok magatokban, nyugodtan írhatjátok az Offtopicba, az azért van.
Most toleráns voltam, de ha legközelebb törölnöm kell innen, akkor menni fognak az ajándékpontok.
Nem copypastelem a masik topicbol, de ott az indok.

Felhasználó
6 éve
Stain az Kidob járműbe szálláskor témában írta
Ne szállj járműbe akkor!!!
Orulnek, ha az ilyen vicces beszolasaiddal a jovoben messzirol elkerulned a bugok forumreszt. pontot most nem kapsz, tekintsd ezt az uzenetet egy nevelocelzatu tockosnak
Szabeszt fórummoderátornak!

Adminisztrátor
6 éve
Compton az nyekk témában írta
Nincs témája ennek a topicnak. Nyekk címmel megnevezted, hogy most épp rosszul vagy stbstb. Szóval nem "sértettem" semmiféle szabály, hogy én nem ide való üzenetet írtam ergo nincs semmi alapod bannolni. Talán ha valami trágár szó vagy rosszindulat lett volna abba amit írtam, akkor oké, de én nem tudok ilyenről.
A bann... kit izgat, nem fogok belehalni, hogy abba kell hagynom a stickmant. Egy emberrel kevesebb.
Ja, hogy ne sértselek, jobbulást.
faszom beléd

Adminisztrátor
6 éve
Stanley az Offtopic témában írta
És mitől nem kívánatos? Mi nem tetszett benne? Az, hogy vélemény?
Még mindig nincs egy normális, elfogadható ok se.
mert aki nem tud ertelmezve olvasni, annak nem kell forumra jarnia sem http://stickman.hu/forum/H%C3%ADrek/nyekk?u=64000#64000
http://stickman.hu/forum/Bugok/Kitilt%C3%A1s_t%C3%A1j%C3%A9koztat%C3%B3?u=64008#uj
Szerk.: Csak a Te kedvedert, megegyszer, azota mindennel kibovitve:
- Tiszteletlenseg jatekostarsad fele (beszolas).
- Tiszteletlenseg a fejleszto fele (keres semmibe vetele).
- Szabalyszeges (masok sertegetese).
- Offolas (legalabb ha Offtopicba tetted volna, de ennyi eszed se volt).
- Szabalyzat es moderacio megkerdojelezese (okkal lehet ilyent, de erosen szubjektiven hat ha eppen mikor megbuntetnek teszed).

Legutóbb szerkesztve Banán által


Adminisztrátor
6 éve
BeNi676 az Offtopic témában írta
Ezt még had írjam meg.

Látod, megint veszekedni akarsz, mindenbe csak a vitát látod. Előbb is hol veszekedtem? Megint csak véleményt írtam, és te megint csak ezen kapod fel a vizet. Ha veszekedni akarnék nem így kezdenék bele.
torolni nem akartam, mert egyszer megigertem

Felhasználó
6 éve
Banán az Szégyenfal témában írta
BeNi676 az Offtopic témában írta
Ezt még had írjam meg.

Látod, megint veszekedni akarsz, mindenbe csak a vitát látod. Előbb is hol veszekedtem? Megint csak véleményt írtam, és te megint csak ezen kapod fel a vizet. Ha veszekedni akarnék nem így kezdenék bele.
torolni nem akartam, mert egyszer megigertem
Nem menő 1337 büntipontot adni.

Moderátor
6 éve
MassaSami az Offtopic témában írta
Oruljetek egymasnak, mas tarsasagotok ugy se nagyon van gondolom xd

Alright, ha személyeskedsz, akkor én is. Próbáltam eddig úgy odaszúrogatni, hogy a játék "persona" keretein belül maradjak.
Tisztelt TheTatooedKoala, Supreme avagy a másik 20 személyiséged. Egy hatalmas nagy fasz vagy. De legalább lennél fasz és kissé poénos. De te egyik se vagy. Egy dologgal tudnálak jelemezni: 14 éves pubertáns lány akinek életében először megjött. Csak hisztizel és rinyálsz. Egyszer nem láttam, hogy segitőkész lennél valakivel, hogy csatlakoznál akármilyen community eventbe.

Most meg beszéljünk a társaságról. Nagyon örülök, hogy meg tudsz állapitani akárkit is egy "kihalt fórum"-on írt dolgaival. De hát megértem, hogy ideges vagy. Még biztos nem vészelted át, hogy a kis stickmanes barátnőd elhagyott 3 éve :( Vagy azt, hogy az early 20as éveidet egy dohánybolt pultja mögött pengeted ;)

Ezen a helyen senki se kedvel, mert nincs személyiséged és rinyálsz. És most vedd a kis rolleredet és dugd fel a seggedbe. :)

Szeretettel,
A Community


P.S.: Valszeg jönni fog ezért a ban, de ez van.

P.S. 2: A kihagyhatatlan "xd" elmaradt
Sértegetés
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
6 éve
TheTattooedKoala az Offtopic témában írta
Kedves massa geci, anitacska nem 3 eve volt, leszarom, hogy ki szeret es ki nem, az, hogy nem vetted eszre kinek segitek az egyeni szoc problema, tudnek mondani par embert, de felesleges. Bocs, hogy nem anyam tart el mint teged, te szanalmas kis csicska, aki net mogul kurva nagy mellennyel van megaldva, de egyebkent gondolom egy elettelen roman kis fasztarisznya vagy, meg is erdemled, hogy innen szerezz baratokat. Ja, es mar reg nem dohanyboltba dolgozom, de nyilvan te sokkal jobban tisztaba vagy az eletemmel, mert itt mindenki kurvara jobban tudja a masik dolgat. :D
Nemtudom a masik sportjat/hobbijat mi ertelme szidni, de latszik, jo sok mindent tudsz rolam te hanyadek :D
Ja, es a kurva anyad.
Egyebkent a rollerem tobbet er mint az eleted.
Sértegetés
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...103104105106107...109»