Új üzenet

Felhasználó
2 hete
400K_pkiv_g_s.png

Pff, már ez is bugos.
,,Motor az életem, s motor a végem..."

Adminisztrátor
2 hete
Csak ha buzi vagy.

Felhasználó
2 hete
Vagy inkább akkor ha te vagy az. (erre 1111 pontot kérek)
,,Motor az életem, s motor a végem..."

Adminisztrátor
2 hete
Nyugodtan haragudj, de az elmult nehany levelezesunk es esemeny utan szerintem eszrevehetted volna, hogy a jatekosok javat akarom keresni, es nem szemelyes vendettat inditani senki ellen. Veled is rendes voltam, mert senem toroltem, senem buntettem a SEHOVA SEM ILLO szandekosan masnak BESZOLAS posztodat, ami nemhogy off, de szabalyellenes is. A nem temaba illo azt jelenti, hogy az adott hozzaszolaslancolatban, amit a nyito poszt vezet, nem viszi elore a beszelgetest. Ami ott eppen arrol szolna, hogy en posztolgatom, hogy ha jobban vagyok, es masok nagyon kedvesen jobbulast kivantak nekem. Ehhez SEMMIT nem adott a TE kommented, de KIFEJEZETTEN az ELLEN volt, amit KERTEM. Ha most ilyen diktatornak kialtos erzelmeid lennenek, akkor erre is irok, mert egy ideje amugy is akartam, mert mikor Deucera szoltam ra. Azert fonokoskodok most a forumon ennyire, mert a forum ket celja a jatekosok egymas kozti es fejleszto-jatekos kommunikacio lerendezese. Elobbit a moderatorok felolem intezhetik, en csak akkor szolok igazan rajuk, ha ez szembemegy az altalanos jo hangulatnak. De a masodik, a meglevo rendszerek kihasznalasan (bugok/otletek resz, stb) kivul perpillanat egyedul az en jogom es kotelezettsegem megszabni, hogy hogyan rendezem le. Most arra kertem mindenkit, hogy legyenek egymashoz segitokeszek, hogy a jatek gordulekenyen menjen. Erre kivalo pelda amit pizza nemreg csinalt az uzenofalon. Arra ami ne legyen pedig a Te utobbi nehany posztod. Hozzateszem igy asztal alatt azert is szeretnek mindenkit kerni, hogy viselkedjenek, mert ahogy nehany mod, en sem szeretek buntetgetni. Egy raadas, hogy en torolgetni sem, meg ha egy poszt picit eltereli is a beszelgetest, de valami jo sulhetne ki belole. Ez ugye nem szabalyos, lehet nem is tul kulturalt, de akkor is meghanyom amikor lehet, mert akkor is jatekos interakcio, ami rossz nem lehet, ha konstruktiv. Baratok kozott banter az. Flame soha. gtfo