«1...5657585960...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Lehetne betenni pl küldetéseket:
pl ölj meg 2500 tech et és ezért a jutalom 50kill vagy ilyesmi,
És így izgalmasabb lenne a játék is szerintem!:)

Felhasználó
11 éve
Aki sticken online, ne 15 percre visszamenőleg, hanem elég csak 5 percre visszamenőleg online-nak tekinteni.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Lehessen fejfedö nélküli Stickmant választani(ugy el lehetne jól bujni:D)

Felhasználó
11 éve
Minden fegyvernek külön toplistát az összetett mellett!
Így kiegyenlítettebb lenne a fegyverek használata, mert van aki az x72 toplistáját akarná vezetni, van aki a lawét. És nem kellene napi 267167 órát quadozni, hogy valami toplistán szerepeljen az ember. Mert pl. egy mpg toplistát vezethetne az is, aki szimplán jól játszik. Persze visszamenőleg nem lehetne beírni, így mindenki 0-val indulna.
Meg nem tudom, hogy a szervert mennyire befolyásolná, hogy azt is el kéne küldenie, hogy milyen fegvyerrel szerezte a killt az ember.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Befolyásolná, mert eddig ahhoz a szervernek semmi köze nem volt ==>> mégnagyobb lagghullámok, mint eltudod képzelni. Ez kb bukta :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Lehetne számolni valamelyik sarokban hogy a gunok illetve techek mennyit öltek!

Felhasználó
11 éve
Guggolás élesítése.
Elég fura,bunkerbe leguggolok és az ellenség mindig eltalálja a fejem.

A klánoknál vegye le a killt az alapításnál,illetve a belépésnél is egyaránt.
Legalább a sok csicska nem fog annyira vándorolni.,és jól megfontolják,már aki.:)

fatal error

"Many people believe, think, and just re-organized their prejudices."
"Viele Leute glauben, denken, und nur ihre Vorurteile neu organisiert."
"Molte persone credono, pensano, e solo riorganizzato i loro pregiudizi".^^

:Senkinek se sugallnak azonos dolgokat mint más ösztönei,ezért nem kell pofáznod,hogy írj rendesen,ne káromkodj,mindenki magából indul ki.
Nem vagy az anyja,hogy megneveld.^.^: fatal error




Én Hivatalosan Harry Potter vagyok aki barátságos.

Felhasználó
11 éve
Hasonloan, ahogy lehet talalni egy rovidke leirast a modolasrol es a hozzatartozo programokrol, frag videoknak is lehetne egy ilyen reszt osszeallitani. Van, hogy naponta kapok egy tucatnyi levelet frag keszitessel kapcsolatban, amikre ugyan szivesen valaszolnek....ha lenne idom. Ezzel az otlettel remelhetoen elerhetjuk azt is, hogy ilyen ratyi, ossze-vissza vagott frag videok ne keszuljenek. Szimplan egy forum topic-rol is lehetne szo, ahol velemenyeket, tippeket is meg lehetne osztani. Szerintem sokak bajain segitene. :)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
11 éve
Régen írtam még egy videókészítés sorozatot, ami stickblogon megtalálható, azt szoktam még linkelgetni, de annál többet nem igazán lehet segíteni, azon kívül, hogy ajánlom, nézzenek rengeteg fragvideót, és onnan merítsenek ötleteket, meg figyeljék, hogy xy ritmusnál mi van a videóban. A "hogyan kell fragvideót csinálni?"-hez hasonló kérdésekre egyszerűen nem lehet normálisan válaszolni.

Egy videóvágó program használatának megtanítása meg úgy istenigazából, nem a mi feladatunk. Googlen rengeteg tutorial van, magyarul is akár, csak keresgélni kellene.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
A "vendég"(player) játékosoknak nem lehetne a csete használni!
Ez azért volna jó, mert sok veszekedést a playerek kreálnak.
Volt olyan hogy azt mondta hogy ö az admin küldötte...
«1...5657585960...84»