«1...675676677678679...681» Új üzenet

Adminisztrátor
3 éve
Btw a Redmenta nevű cucc mostanában elég népszerű lett, innen használta valaki?

Felhasználó
3 éve
2 éve középiskolában pár tantárgynak dolgozatát teszt jelleggel ott írtuk

Felhasználó
3 éve
legutóbbi félévben ott volt egy tantárgynak mindkét ZH-ja, illetve maga a vizsgája is
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
3 éve
Inkább Discordon.
Meg persze botok jatekban. Lehet szamithatnanak azok is killnek lassan... sad
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Adminisztrátor
3 éve
Huhh, az nem is rossz ötlet. :D

Felhasználó
3 éve
Kérdeztem már Wasat, "jelenleg nem megvalósítható".

Banán szerint ez meg is valósítható!

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
3 éve
Ezt meg 2.11.0 elott mondtam. Azota megint tud kommunikalni az oldallal a kliens, szoval igen, megvalosithato. Ennek ellenere nem tartom jo otletnek, mivel a jelenlegi toplista nem erre epult.
Egy kulon szamlalo kene a profilokra. Bar ennyi erovel egy gombot is mellerakhatunk, ami minden lenyomasra hozzaad egyet es akkor mar ingame se kell felmenni...

Felhasználó
3 éve
Ezt nagyon eltuloztad. Szerintem a Botok is jobbak lettek azota. Jelenlegi top lista nem erre epült? Egy jatek, sem top lista nem epül arra, hogy egyszer eljön egy korszak es nem lep fel senki. Vissza lehet allitani ha ismet lesz több reklam, esetleg több uj arculat.
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Adminisztrátor
3 éve
Nem tudom mihez hasonlitva gondolod, hogy jobbak a botok, az elozo implementaciohoz (anno gyakorlo mod) kepest meg sok mindent nem tudnak.
Akarmennyire is kevesen jatszanak, ez meg mindig egy multiplayer fokuszu jatek. A jelenlegi toplista is ezt tukrozi. Amennyiben ez valtozna es lenne ra igeny, el lehet(ne, de mar nem kene hozzanyulni ehhez az oldalhoz) inditani egy uj toplistat, ahol a lelott botok utan kapod a pontokat.

Adminisztrátor
3 éve
LiFBTrV.png

broblem solvded
«1...675676677678679...681»