«1...677678679680681» Új üzenet

Felhasználó
1 éve
balls

Felhasználó
1 éve

Adminisztrátor
1 éve
Jah, emlékszem évekkel ezelőtt is amikor küldted, hogy nem tudsz egy dom ready listenert írni.

Adminisztrátor
1 éve
>nem ublock rule

Felhasználó
9 hónapja
klenium ama-ja eszembe juttatta ezt a játékot. köszi mindenkinek akinek szerepe volt (van) benne, kurva jókat szórakoztam itt gyerekként, sok szép emlékkel távoztam innen. tulajdonképpen ez volt az első amire igazán ráfüggtem. a nagy pontreset előtt asszem all time 66. helyig/36k pontig jutottam, aztán megváltoztattam a nevem és sosem tértem vissza kb, tudjátok ki fog annyit újra grindolni. Emlékszem egy retekszar thinkpad T400-zal játszottam kölyökként, olyan szar volt a függőhídról az a kikötőszerű placc már nem töltött be, de a benne mászkáló emberek igen. úgyhogy a noobbal kurva messziről kilőttem minden alkalommal a haverom, aki nyilván nem látta honnét jön rá az égi áldás. voltam egyszer heti top 2, és akkor elhatároztam hogy kövinek nekifeszülök a top 1-nek. hát volt valami omar nevű srác, nem bírtam vele, folyton lépéselőnyben volt. napokon át könyörögtem neki hogy ne játsszon/anyáztam hogy hadd nyerjek én, nekem már van 2. helyem neki meg még semmi :D de jó is volt 12 évesnek lenni. köszönöm mindenkinek, ez egy igazán fasza játék volt.

Felhasználó
9 hónapja
Nekem a legelső emlékem a játékról az, hogy beléptem, de baromira nem tudtam, hogy kell videójátékozni, mert korábban még nem volt tapasztalatom FPS-ben. Szóval elkezdtem a csapatban lévő embereket lőni, és néztem, hogy mi a rákért nem halnak meg, miközben engem kilőttek folyton (persze nem ők, csak ezt nem tudtam). :D

Felhasználó
8 hónapja
d3d9: telepítva
d3d9: van



Felhasználó
8 hónapja
Sziasztok! Látom eléggé kihalt a fórum. Vegyem/vegyük ezt úgy, hogy akkor reszeltek a játéknak?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
8 hónapja

Soha
giphy.gif

Elit
8 hónapja
Vegyem/vegyük ezt úgy, hogy akkor reszeltek a játéknak?

Legalább 2016 óta reszeltek neki
getbanner.php?n=Supreme
«1...677678679680681»