«1...642643644645646...681» Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
Ez a tippem volt. JS-hez nem nyultam, es bizonyos bongeszokben villog vagy elfadel.

Felhasználó
6 éve
Massa kussolj mar.

Wow, ilyen példát kell mutatni egy kihalt fórumon moderátorként?

Felhasználó
6 éve
Nem gondoljatok kicsit gaznak hogy itt vitatkoztok kb a semmin? Nem itt kell szájkaratézni...
special_banner.php?Nevermind&Klanom:%20-ELIT-%20%20%20&62398%20kill&Helyezes:26.
Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Felhasználó
6 éve
Ez a tippem volt. JS-hez nem nyultam, es bizonyos bongeszokben villog vagy elfadel.
Hmm, el akartam kérni az FTP adatot, mert nekem már nincs meg. Aztán rájöttem, hogyha szar al evélrendszer, akkor nem fogod tudni megnézni a levelemet. :D Küldd el skypen vagy mailban.

Felhasználó
6 éve
Hát lol ide már csak MarciKrák kéne. :D :D

Amúgy Heinekennek igaza van. Fölösleges itt random vitatkozni, pláne akkor, amikor B megkérte a közösséget, hogy ne legyen semmiféle vita.
getbanner.php?n=Emerald13

Moderátor
6 éve
Hát lol ide már csak MarciKrák kéne. :D :D
attól mentsen meg a jóbanán
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Elit
6 éve
Emeraldot moderátornak.
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve
Szerintem is az lenne a legegyszerűbb ha le lenne szarva az egész dolog a bannak semmi értelme, nem lett tőle se kevesebb se több. Meg a moderátorok se nem csak Beni. 2napot kellett volna neki adni mig le ul a picshajara és semmiért nem kéne itt vitázni. A véleménye meg mindenkinek meg lehet, azt vagy komolyan veszed és magadba nézel, vagy leszarod de szerintem a ban felesleges volt itt ebbe a dologba. Szerintem ha modi/k ti magatokat igazi moderátornak hinnétek akkor elmennetek ezek a dolgok mellett hiszen tudjatok hogy 10bol 9ember tiszteli amit csináltok. Kunggal is voltan már rosszba elhordtam minden szar modinak de o elhitte magáról hogy jó moderátor, és elment a dolgok mellett aztán már minden jó lett és szerintem sincs baj vele ;D
Egyetertek Promaggel egy 13eves gyerek lehet komolyabb rendet tenne itt.Tehat Emeraldot modinak!

Legutóbb szerkesztve David által


Moderátor
6 éve
Egyetertek Promaggel egy 13eves gyerek lehet komolyabb rendet tenne itt.Tehat Emeraldot modinak!
szerintem is lehetne emerald moderátor, már megérett a feladatra
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
2napot kellett volna neki adni mig le ul a picshajara

Ez az egy amit mocskosul adok, de akkor a pillanat heveben jart el a kezem. Gyakorlatilag azt kapta amit igertem, de akkor is. Nem akartam a szajmeneset csak lepauseolni egy 2 napos buntivel, mert lattam mar korabban is, hogy mindig neki all fenn, es most is ez volt. Kitartok a dontesem mellett, hogy amig nem szedi ossze magat normalis community memberre, addig felolem jatszhat infinite mute modban.
«1...642643644645646...681»