«1...640641642643644...681» Új üzenet

Elit
6 éve
Figyelj Banan. En is jelenleg beteg vagyok, de ettol fuggetlen nem bannolok embereket, mert eppennszarul erzem magam, vagy mert elmondja a sajat velemenyet. Multkor le lettem baszva admin altal, mert valaki felrangatta, es elvileg nekem kellett vissza vegyek az arcombol, lenyegtelen, megprobalok szepen fogalmazni. Adminisztrator es fejleszto letedre nem hiszem, hogy csak ugy bannolhatsz valakit, amiert nem egyezik a velemenyetek, es nem lehet ilyet megengedni magadnak, hogyilvanosan "faszom beled" is jatszik, es pont nalad nem eshet meg, aki itt egy szent, vagyis legalabbis ezt hiszed/ezt probalod mutatni. Nem volt helyes, hogy bannoltad Comptont, es hiaba irt neked bocsanatkero levelet, te le se szartad. En le fogom venni a bannt rola, mert en igy gondolom es ez a velemenyem, es meg mindig nem vagy itt Isten, szoval kerlek ulj le egy kicsit a picsadra, es nyugodjmeg.

Felhasználó
6 éve
idk, nekem régen mindig azt mondták menjek el a faszba mikor 2010 körül bannolgattak

Moderátor
6 éve
level rőzike
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Szerintem a kurvaanyázás, és az, hogy aberrált módon oltok végig valakit a profilomon, továbbra sem vélemény. Comptonnak kezdett el fájni az ánusza, mert nem hagyta neki B, hogy flameljen egy arra nem való topicban.

Legutóbb szerkesztve Stain által

kléni igazából gyurcsány

Adminisztrátor
6 éve
Amit irt nem volt velemeny semmirol, hanem beszolas. A velemenyt tisztelem, ezt nem. Ha kajak az a velemenye amit irt, hogy "hah neked akkor ennyit is er az eleted" akkor meg lehetett volna kicsit tisztelettudobb mondjuk? Ha aggodik Emeraldert annyira, hogy posztoljon az ugyben, talan tanacsot adjon neki? Segiteni probaljon, es ne csak adja az arcat? Egy velemeny nem egy fel soros passziv-agressziv mondat. Amit utana produkalt bravurosan bemutatta, hogy milyen is valojaban, es eddig nem akartam szemelyeskedni, de ha akarod kikerheted Music velemenyet is, aki miatta lepett le MH-bol, mert miutan megvedte attol, hogy jobban megbuntessem, Compton meg nala kezdett hisztibe. Klanok kozti dolog volt, nem erdekelt, de itt mar mint ember kell minositeni.

Bocsanatkero levelet egy darabot nem irt, hacsak nem a profiljan levo tobb soros mocskolodasra gondolsz, amiben arrol sem tudta mirol ir, de kemeny szeretne lenni. Ha Te leveszed a bant rola KETSZER, en torlom az accountjat, a Te mododdal egyutt.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Elit
6 éve
Szerintem a kurvaanyázás, és az, hogy aberrált módon oltok végig valakit a profilomon, továbbra sem vélemény. Comptonnak kezdett el fájni az ánusza, mert nem hagyta neki B, hogy flameljen egy arra nem való topicban.

Szerintem pont te ne legyel az az ember, aki megmondja barkinek is, hogy hogyan kene itt viselkedni, mert te aztan rohadt nagy pelda vagy a jo magatartasra. :DDD

Nemtudom valojaban mi tortent, ez teny. De ugy gondolom nem o volt mar itt az egyetlen ember, aki gusztustalanul szolt a masikhoz-kovetkezmeny nelkul- arrol pedig igazan nem tehet, hogy a level rendszert elkurtad, es mar meg se lehet nyitni oket, igy igazan nem csodalom, hogy nem kaptal egyet sem, pedig tudtommal kettot is kuldott. Es meg mindig azt gondolom, hogy nem fenyegethetsz azzal, hogy elveszed a modimat, mert egyreszt nem toled kaptam, igy ilyen alapon nincs jogod elvenni. Valamiert csak kierdemeltem, ugyhogy nekem mar lehet velemenyem barmirol, sajnalom, ha faj, de nem lehet mindig neked igazad, ezt fogadd el.
Es szerintem teljesen felesleges elkezdenunk egy ujabb vitat, szemelyeskedessel es egyebekkel, igazan uncsi.

Ja amugy fingom nincs miert irta igy, pedig csak idezni akartam-kung

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által


Felhasználó
6 éve
Szerintem pont te ne legyel az az ember, aki megmondja barkinek is, hogy hogyan kene itt viselkedni, mert te aztan rohadt nagy pelda vagy a jo magatartasra. :DDD

Szerintem meg te ne, mert talán arra még emlékszel, hogy te kurva anyáztál engem még anno. :)

Elit
6 éve
Szerintem meg te ne, mert talán arra még emlékszel, hogy te kurva anyáztál engem még anno. :)
Ja hat mert te meg soha? :DDDDD

Felhasználó
6 éve
@Sup
A hulyesegedtol fuggetlenul igazam van.
kléni igazából gyurcsány

Elit
6 éve
De nekem is.
«1...640641642643644...681»