«1...638639640641642...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Ez a kisregény levélben ment volna StanderMannak, de mivel ő letiltott, ezért kénytelen vagyok ide írni:

Kedves StanderMan!

Szeretnék bocsánatot kérni azokért amiket a játékban mondtam, illetve kimondtam.
Először is. A családdal viccelődős dolgot én egyértelműen poénnak szántam, ugyanis te is kérdezgetted ugyanúgy nyilván poénból, hogy miket tudok a családodról, és akkor én poénból meg is válaszoltam, csak hát igen, eléggé túllőttem a célon, dehát ne tudd meg, hogy ez hányszor fordult velem elő valóságban is, hogy valamit poénnak szánok, és sokkal durvább lesz belőle. Hát ja. Ez nálam már csak így van, de megpróbálok vigyázni!
Aztán a személyazonosságos dologgal meg hát... hát hogy őszinte legyek, azt annyira nem értem. Nem értem, hogy avval, hogy kimondtam a nevedet, mi baj lett, ugyanis én láttam már más játékosoknál is, hogy úgy szóltak neked, hogy Geri, vagy ilyesmi, és más játékosok neveit is ki szokták mondani, és azokból nem lett baj. Szóval ezt nem egészen értem, de hát mindegy. Lényeg hogyha ez a kívánságod, hogy ne mondjam ki a nevedet, akkor nem fogom, szóval bocsánatot kérek ezért is!

Szóval így összefoglalva az egészet, ne haragudj, hogy ezeket tettem veled, ígérem többé nem fordul elő, és hát részemről szent a béke! :)

Szerk: Ja! És a tiltást is levehetnéd nyugodtan! :)

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve
nem a nevvel volt a baj de ezt mar leirtam ingame, emlekeim szerint. bocsanatkeres jo elfogadom de a tiltast nem veszem le.

Nem fogok elfelejteni semmit sem..



Moderátor
6 éve
ne mondjam ki a nevedet
shet nem is tudtam hogy uzuz = voldemort
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
shet nem is tudtam hogy uzuz = voldemort
lebuktam feelsbadman :(

Felhasználó
6 éve
nem a nevvel volt a baj de ezt mar leirtam ingame, emlekeim szerint. bocsanatkeres jo elfogadom de a tiltast nem veszem le.

Nem fogok elfelejteni semmit sem..
Köszi! :)
getbanner.php?n=Emerald13

Elit
6 éve
Nem fogok elfelejteni semmit sem..

649f391d30db7a62c3c532a50a871e68b8950233a3c9ff53862b22d713a63759.jpg
yc3T2cJ.png

Moderátor
6 éve
Háromnegyed 8, 8 körül kezdenénk egy baráti 5v5-öt vegyes csapatokkal, aki szeretne jönni /realm 5v5
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
6 éve
Elobb-utobb akarok ilyent a script rendszerbe, hogy base defense, ami kijelol adott epuleten egy radiuszban egy helyet, egyik csapat vedi, masik be akar jutni. Ha 1 is bejut a tamadok kozul, nyertek. Ha mondjuk 30 perc alatt egy sem, akkor meg a vedok nyertek. Ilyent megcsinalhattok Ti is, csak becsulettel.

Szerk.: Pl egyszeruen megmondhato ilyen szempontbol fantasy teteje, mayan teteje, kikotoben a daruk, naftan a magas torony teteje (ez a legnehezebb a tamadoknak sztem).
amikor régen volt kispanti ott nagyon ment a base defense a pajzs miatt
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Nyugodtan haragudj

Nem haragszok, egyáltalán mire kéne haragudnom? Arra, hogy 103 napig ezzel a karakterrel kell írnom fórumra? Mert igazából más értelme nincs ennek a kitiltós dolognak. Semmit se vesztettem, nincs miért haragudnom.
,,Motor az életem, s motor a végem..."

Adminisztrátor
6 éve
Mert aki ki van tiltva az nem tud missziot bevaltani. Idk, jo otletnek tunt.
«1...638639640641642...681»