«1...572573574575576...681» Új üzenet

Adminisztrátor
7 éve

Az en kivancsisagom is felkeltetted. Szoval mik a konkret terveid? Nem ilyen generikus szovegekre gondolok, hogy "segiteni a kozosseget" meg "jofejnek lenni", hanem tenyleges tervekre.

Felhasználó
7 éve
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Adminisztrátor
7 éve

Felhasználó
7 éve
Az en kivancsisagom is felkeltetted. Szoval mik a konkret terveid? Nem ilyen generikus szovegekre gondolok, hogy "segiteni a kozosseget" meg "jofejnek lenni", hanem tenyleges tervekre.
Majd meglátod.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
7 éve
Előbb mutass fel valamit, aztàn okoskodj, így csak nevetség tàrgya leszel ha nem lesz a nagy terveidből semmi.
kléni igazából gyurcsány

Adminisztrátor
7 éve
Majd meglátod.

Pontosan amit Zodiac irt. Ha csak "flegmazol", pontosan az ellen dolgozol amit bizonyitani probalsz. Ha nem ezert csinalod, akkor csak nincs terved. Ezzel nincs baj, csak azzal van, hogy nem vagy hajlando leirni.

Szerk.: Amugy, hadd irjak egy kis okoskodos beszedet.
Szoval, ugyan en hangoztatom legsurubben, hogy ne csak uljunk a baberjainkon, foleg a moderatoroknak, de nem ez a forumon leves legfontosabb resze. Nem attol lesz valaki meno, vagy szuper, hogy dolgokat csinal. Nem szeretnem, hogy ez legyen az uj merceje az embereknek, hogy "haha senki vagy, en mar csinaltam xyz dolgot, te meg nem". Mindenki, aki csinalt valamit a multban, azert tette, mert ez volt az elsodleges erdeklodesi kore, nem azert, hogy meno legyen tole.

Ugyanakkor azt is megemlitenem, ha elkezdunk ez alapon, vagy barmi alapon elszigetelodni egymastol, hogy mindenki forumbatman akar lenni, es csak azt figyeli mikor kell raszolni valakire, az egesz forum lenyege eluszik. Az lenne a klafa, ha megint rendes beszelgetesek lennenek kulonbozo temakban.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
Pontosan amit Zodiac irt. Ha csak "flegmazol", pontosan az ellen dolgozol amit bizonyitani probalsz. Ha nem ezert csinalod, akkor csak nincs terved. Ezzel nincs baj, csak azzal van, hogy nem vagy hajlando leirni.

Szerk.: Amugy, hadd irjak egy kis okoskodos beszedet.
Szoval, ugyan en hangoztatom legsurubben, hogy ne csak uljunk a baberjainkon, foleg a moderatoroknak, de nem ez a forumon leves legfontosabb resze. Nem attol lesz valaki meno, vagy szuper, hogy dolgokat csinal. Nem szeretnem, hogy ez legyen az uj merceje az embereknek, hogy "haha senki vagy, en mar csinaltam xyz dolgot, te meg nem". Mindenki, aki csinalt valamit a multban, azert tette, mert ez volt az elsodleges erdeklodesi kore, nem azert, hogy meno legyen tole.

Ugyanakkor azt is megemlitenem, ha elkezdunk ez alapon, vagy barmi alapon elszigetelodni egymastol, hogy mindenki forumbatman akar lenni, es csak azt figyeli mikor kell raszolni valakire, az egesz forum lenyege eluszik. Az lenne a klafa, ha megint rendes beszelgetesek lennenek kulonbozo temakban.
Na jó. Elmondom mit tervezek. Modokban tervezek megtervezni a jövendőbeli verziókat.
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 éve

Mivel en is ugyanezt csinalom, adok par tippet:
- Eloszor beszelj a regi fejlesztokkel, hogy mit szolnak hozza.
- Ne a sajat elkepzeleseid valositsd meg, kerdezd meg az embereket, mit akarnak, es mit nem.
- Olyan dolgokban gondolkozz, amihez nem kell hozzaferes a fejlesztoi kornyezethez (mert egyhamar ugysem kap senki).

Legutóbb szerkesztve Banán által


Elit
7 éve
Én kaptam tőle egy levelet, amiben kicsit bővebben leírta, de konkrétan ugyan ezt, hogy megtervezné a következő verzíókat. Namost én amondó vagyok, hogy ennek akkor lenne értelme, ha mindent amit elképzelt meg is tudnà valósítani... Méret tervezgetik én is tudok, és azt is feltudnám sorolni, hogy mit csinálnék a játékkal, de full felesleges. Ha nagyon belekezdenél ilyen dolgokba, kezd el modellezni, vagy bármi, ami szerinted jó lenne.

Adminisztrátor
7 éve
«1...572573574575576...681»