«1...571572573574575...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Banán látszólag mindent megpróbál tenni a játékért, akárcsak én, azzal a különbséggel, hogy én nem írom ki magamból, hanem csak gondolom. Éppen ezért, ha majd elfelejtjük a gyökérségemet, és kitisztul a szégyenfal is, akkor majd tutira mi leszünk Banánnal a Stickman Warfare játékmenetéről felelős Adminisztátori biztosok.
Nem akkarlak kritizálni, de MIVAN????
nem akkarok senkit se megbántani, de azért nagy a szád.
Nem akkarok megbántani senkit. ( ha jön büntetö pont, elfogadom).

Adminisztrátor
7 éve
Elvileg folyamatban van. Elvileg. Egyebkent egyet ertek Supremel.
Ha eddig figyelted ahogy csinalom a dolgaim, tudhatnad, hogy nem szimpatizalok senkivel csak azert, mert szep dolgokat mond.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
Akárhogy gondolod, illetve gondolom, akkor is megérdemelnél egykis admin rangot.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
7 éve
Az érzés amikor a klánod az élet értelme :D

stickman_meaningoflife.jpg

Felhasználó
7 éve

k den

Felhasználó
7 éve
Banán látszólag mindent megpróbál tenni a játékért, akárcsak én, azzal a különbséggel, hogy én nem írom ki magamból, hanem csak gondolom. Éppen ezért, ha majd elfelejtjük a gyökérségemet, és kitisztul a szégyenfal is, akkor majd tutira mi leszünk Banánnal a Stickman Warfare játékmenetéről felelős Adminisztátori biztosok.
Ne haragudj, de miről beszélsz? Adminisztrátori biztos akarsz lenni, ha nem büntetnek meg éppen senkit egy ideig és mert elfelejtődik a gyökérséged? Bocsáss meg, de mi változik akkor? A 2010-es évek elején csomó fórumon elküldtek az anyámba (csak mert oda mertem írni), de hála Istennek, elmúltak azok az évek. Most akkor nekem is kijárna az "Adminisztrátori biztos" jog? Nem lettem senki, egy egyszerű játékos maradtam, ahogy látod. Értsd meg, tenni kell ahhoz, hogy valaki az legyen amiről beszélsz (még ha nem is értem, pontosan mire célzol az alatt).
Te mit kívánsz tenni?

Felhasználó
7 éve
TOKELETES PATTERN!
sticonspiracy.png

trigonometria pls

Felhasználó
7 éve
Ne haragudj, de miről beszélsz? Adminisztrátori biztos akarsz lenni, ha nem büntetnek meg éppen senkit egy ideig és mert elfelejtődik a gyökérséged? Bocsáss meg, de mi változik akkor? A 2010-es évek elején csomó fórumon elküldtek az anyámba (csak mert oda mertem írni), de hála Istennek, elmúltak azok az évek. Most akkor nekem is kijárna az "Adminisztrátori biztos" jog? Nem lettem senki, egy egyszerű játékos maradtam, ahogy látod. Értsd meg, tenni kell ahhoz, hogy valaki az legyen amiről beszélsz (még ha nem is értem, pontosan mire célzol az alatt).
Te mit kívánsz tenni?
Igyekszek. Az a lényeg.
getbanner.php?n=Emerald13

Elit
7 éve
De mire igyekszel? Sok jót még nem igazán tettél, és azért mert ma próbáltál egy szépen megfogalmazott üzenetet írni üzenőfalra, ne hidd azt, hogy a hülyeségeidet bárki is elfelejtette.

Felhasználó
7 éve
Most még.
getbanner.php?n=Emerald13
«1...571572573574575...681»