«1...565566567568569...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
muhclasses.png

Dimat vizsga majd csak ~10 nap mulva lesz.

Nem volt geci web1-nél egyik társértékelő sem? Másodszorra szoptam be egy olyan kretént, aki lehúzott. Minden második irányelvét fellebbeztem és 4-es lett lel

EDIT GYÖNGYI: Lol egyetemi alapozás, mekkora szopó lehet:DD 1 fél éve még nem kellett jogból menni vizsgázni :(

Legutóbb szerkesztve Firzen által


Adminisztrátor
7 éve

Az egyik ertekelo megadott mindent kb, a masik csak azt amibe nem birta belemagyarazni, hogy nincs is ott. A fontosabb dolgokat megkritikaltam, es meglett a kettes. True mondjuk, hogy vegul nem tul sok szempont volt meg valojaban. Elso nap egyszer vegigporgettem, csinaltam egy oldalt, kipipaltam ami szerintem megvolt es nem neztem ra tobbszor.

Alapozo cuccossal nekem nem volt bajom, legalabb megismertem a csoporttarsaim.

Jog meg dunno, nem vettem fel mert el akarom fogadtatni mashonnan.

Felhasználó
7 éve
tyqjpn5d3yzhtrzc6j42.jpg
3ux17c0toa07e7btvqum.jpg
qwb2pjl1j00ujfqh6kf0.jpg
Valami ilyesmi lenne. (plusz fedezékek, hordó stb) A textúra nekem nem nagyon tetszik, lehet rajtuk segíteni, vagy cserélni kell őket?
Persze xd majd megduglak xdd

Adminisztrátor
7 éve
Vedd nagyobbra a texturakat az biztos, kicsit nagyok a deszkalapok szerintem. Illetve picit dolgozz azon, hogy illeszkednek egymashoz a lapok. Pl ha az osszekoto hidak fel lennenek fuggeszve, vagy ha csak deszkalapok, akkor ne egyenesen menjenek bele a masik modellbe, hanem fekudjenek rajta. Szoval ranezesre lehessen megmondani, hogy epul fel a dolog. ;)

Felhasználó
7 éve
A harmadik képen a sötétebbik deszkalap az 4 elemből áll, a világos meg 1 nagyból.
Illetve picit dolgozz azon, hogy illeszkednek egymashoz a lapok. Pl ha az osszekoto hidak fel lennenek fuggeszve, vagy ha csak deszkalapok, akkor ne egyenesen menjenek bele a masik modellbe, hanem fekudjenek rajta. Szoval ranezesre lehessen megmondani, hogy epul fel a dolog. ;)
Ezt pontosan hogy érted?
Persze xd majd megduglak xdd

Adminisztrátor
7 éve
answer1.png

Remelem kb latszik mi akar lenni, MSPaint ftw. +A bekarikazott reszen a deszka vastagsaga ami sztem sok, de a tavolabbi olyant elnezve lehet jo.

Felhasználó
7 éve
Tudna valaki anyánlani (ingyenes) képernyöfényképező programot?

Adminisztrátor
7 éve
Tudna valaki anyánlani (ingyenes) képernyöfényképező programot?


Printscreen gomb.

Felhasználó
7 éve
Köszönöm szépen.

Felhasználó
7 éve
Ne erőltesd már ezt az egész homoszexualitás dolgot, elsőre se volt vicces, hiába rakod oda az "XD-t".

Ezért miért kellett büntetőpontot kapnia? Mit sértett meg?
«1...565566567568569...681»