«1...558559560561562...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
De régen is volt már.
Stickman2016-10-1220-18-33-204.jpg
Minden nap van.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
Lolnem.

Felhasználó
7 éve
Emberek
A játékot mivel késziteték?

Moderátor
7 éve
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Köszönom szépen

Felhasználó
7 éve
latest?cb=20150914123445
vélemény?
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Adminisztrátor
7 éve

Olyan mint egy anarchia logo.

Felhasználó
7 éve
Most a grafika nem a legjobb! Valami HD Minőség kéne

CS:GO mnõség
Nem terhelném ezzel a Grafika fórumot, úgyhogy inkább ide írom.

Kedves Ezra. Azt hiszem legalább ezerszer el lett magyarázva, hogy miért nem lesz az, amit te írtál. Könyörgöm, vedd már észre, hogy döglődik a játék és az egész közösség. Nem tudom, hányszor picsogtál már a fórumon/üzenőfalon, hogy miért nincs fent senki meg hogy miért nem fejlődik a játék. Mindenki látja rajtad kívül, miért. De ne fáradj, leírom még egyszer: az emberek megunták a Stickmant. Szépen lassan elszállingóztak a játékosok, velük együtt a fejlesztők és már csak kevesen vagyunk itt. Sokaknak idejük sincs játszani a középiskola, egyetem, munka miatt. Értem én, hogy te tömött szervert meg killelést akarsz, de a helyzet nem fog javulni. Akkor sem, ha bizonyos fórumokat tök offtopic jellegű hülyeségekkel nyomsz tele, idegesítesz mindenkit, ráadásul ha ez valakit zavar, még feleselsz is (pl. Pizza esetében). Érdekes, mindig ismételgeted, hogy ismered a szabályzatot, a fordítottját bizonyítod be szinte minden második megszólalásoddal.
Annyit kérné(n)k tőled, hogy kicsit higgadj le és törődj bele abba, amit mondtam. Ha pedig nem megy, akkor viseld el, hogy ahányszor szabálysértést követsz el, annyiszor kapsz majd büntetést (remélhetőleg).

Köszönöm.
Elnézést a kis perpatvarért, ha valamelyik moderátornak nem tetszik, nyugodtan törölje.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Moderátor
7 éve
Chill brah, kár erőltetni a témát. :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
7 éve
https://www.youtube.com/watch?v=ZQwPJHwGtCE
Mint kiderult, a diszkret matek gyakvezem zenet is csinal. Intredasting.
Az én diszkrét matek tanárom azt sem veszi észre, ha kikapcsol a vetítő :(
«1...558559560561562...681»