«1...556557558559560...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
immbo4equghhmop91eh5.jpg

Már is többen vagyunk, az egyik újraélesztős ötletnek köszönhetően. Lehet egyszeri, nem tudom. Viszont örülök, hogy már ennyien fellestünk a játékra.

Ma belépett a játékba: 24
De az is lehet, hogy csak Marci Petrósson f*szkodása mozgathatta meg egy kicsit a játékosokat, ne legyen igazam. Jó buli volt amúgy, ilyen lehetne többször is. :D

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Adminisztrátor
7 éve
https://www.youtube.com/watch?v=KKD0poqWbaU

Ingyenreklam. De ha jol emlekszem, volt par ember, aki felkeresett, hogy erdekelne ilyesmi, szoval jo szorakozast nekik.

Felhasználó
7 éve
gjgjgjg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


gjgjgjgjgjgjgj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elit
7 éve
Ingame javítottad, vagy csak szórakoztál valami képszerkesztővel?

Adminisztrátor
7 éve

Valszeg a texturakat editelte meg kepsezrkesztovel.

Adminisztrátor
7 éve

Nem tudom mit keres ez a szerveres topicban, de azert lenne par mondandom ezzel a "honlappal" kapcsolatban.

A legfontosabb, hogy olvashatatlan. Ez a betutipus, foleg ilyen vastag betuvel mocskosul nehez kiolvasni barmit is irsz. A szinek hihetetlen mertekben elutnek egymastol, es ronda lesz tole az egesz. Nem veletlen, hogy a weblapok altalaban a fekete es feher arnyalataira epulnek (nem zoldre meg pirosra). Ezeken valtoztass azonnal, hogy aki esetleg feljarna fel tudja fogni, amit kozolni probalsz vele. Foleg, mivel ez egy blog, ahol az a latogato "feladata", hogy olvassa amit Te kiposztolsz. Ezzel el is jutunk a masodik ponthoz.

Nem tudom, Te minek hiszed a "honlapod" de ez egy blogolos oldal. Hiaba probalsz mast csinalni belole, blogspot az blog marad. Ha mast akarsz, probalj valami ingyenes domainre (.tk pl) wordpresst rahuzni, es abbol azt csinalsz amit csak akarsz. De mondok megjobbat, probalj magadtol webfejlesztest tanulni. Hidd el, nem nehez, foleg manapsag. Egy-ket delutannyi tanulgatas utan mar tudsz csinalni alap dolgokat, akar egy blogot is, vagy oneletrajz oldalt, ami manapsag eleg meno. Sot, ha akarod, meg segithetek is tanulni. De csak akkor, ha van hajlamod rendesen tanulni, nem csak minel elobb osszedobni valamit, hogy "nesze ittvan".

Moderátor
7 éve
Szerintem nem fogja fel mit írtál
Lett már kérdezve üzenőfalon hogy mi célja ezzel az oldallal de fel se tűnt neki csak tolta tovább a haver szövegét
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Szerintem nem fogja fel mit írtál
Lett már kérdezve üzenőfalon hogy mi célja ezzel az oldallal de fel se tűnt neki csak tolta tovább a haver szövegét

haaaaaaaaaaaver

Felhasználó
7 éve
valaki League of Legends-ezik??

Banán! Vedd le a tiltást kérlek!

Banán! Vedd le a tiltást kérlek!

Legutóbb szerkesztve Ezra_Bridge által

Ezra_Bridge

Adminisztrátor
7 éve
Levettem.

Ezt meg olvasd el, es vesd nagyon-nagyon jol az agyadba.

Legutóbb szerkesztve Banán által

«1...556557558559560...681»